Mapy turystyczne w aplikacji

Rozwiązanie konkursu na najlepszą trasę z zachodniej Małopolski

Razem z Traseo.pl pokazaliście, że zachodnia Małopolska naprawdę jest piękna i ma bardzo wiele do zaoferowania! Tak jak wspominaliśmy w naszym poprzednim artykule, te przepiękne tereny zachęcają zarówno do aktywnego spędzania czasu, jak i do całkowitego relaksu, piknikowania i leniwego zwiedzania. Wasze wakacje jednak absolutnie nie były leniwe – pokazaliście to poprzez udział w naszym konkursie, który cieszył się ogromną popularnością – nic dziwnego – smartfon i zegarek GPS to nie byle jakie nagrody i warto było o nie powalczyć. Walczyło Was wielu, ale nagrody były tylko dwie… zobaczmy, kim są szczęśliwcy.

Nagrodę za najlepszą trasę rowerową - zegarek Suunto Ambit Silver HR – otrzymuje użytkownik Mohikanin za trasę „Olkusz też może być ciekawy”:

Nagrodę za najlepszą trasę nie-rowerową – smartfon LG Nexus 5 – otrzymuje użytkownik Julbo za trasę „Piechotą przez Jurę”:

Wybór tras nie był łatwy, dlatego też Jury, na które składał się zespół Traseo.pl oraz przedstawiciele ośmiu Lokalnych Grup Działania z zachodniej Małopolski, postanowiło przyznać dwa wyróżnienia, a ich zdobywcy otrzymają zestaw: kubek termiczny + bidon + chustę typu buff. Oto i nagrodzeni:

- użytkownik buchtini za trasę „Szlakiem podkrakowskich wulkanów

- użytkownik arturooo za trasę „Sen o Dolinie”

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zachęcamy do brania udziału w naszych innych konkursach. Przypominamy też, że inspiracji do wędrowania po zachodniej Małopolsce możecie szukać na portalu www.zachodniamalopolska.pl, który był głównym inicjatorem i fundatorem nagród w konkursie.

Portal internetowy i aplikacja mobilna zachodniamalopolska.pl powstały w ramach realizacji projektu współpracy o nazwie „Północno-zachodnia Małopolska – lubię to !” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 421 Wdrażanie projektów współpracy, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Opublikowano 12 września 2014 przez admin