Mapy turystyczne w aplikacji

Rozwiązanie konkursu na najlepszą trasę narciarską

Mimo tego, iż zima w tym roku nie była łaskawa dla miłośników białego szaleństwa, pokazaliście, że dla chcącego nic trudnego :) do naszego konkursu zgłosiliście trasy zjazdowe, biegowe i skiturowe, a co najważniejsze, pochodziły one z najróżniejszych części świata. Cieszymy się, że Wasze poszukiwania warunków na zimowe szaleństwa nie spełzły na niczym i chcieliście się podzielić swoimi doświadczeniami z innymi. Przywołaliście także bardzo miłe wspomnienia z poprzednich sezonów, kiedy zima była łaskawsza. Nie przedłużając wstępu przechodzimy do ogłoszenia wyników :)

Najlepszą trasą narciarską, zgłoszoną do konkursu była trasa „Lodowiec Hintertux – narty na 3250 m n.p.m.„, której autorem jest użytkownik o loginie arturooo. Jako, iż autorowi najlepszej trasy przysługiwała możliwość wyboru nart, zwycięzca zdecydował się na wybór nart zjazdowych (co nas wcale nie dziwi ;) ) LUSTI FCT.

LUSTI FCT (fun carving technologies)

Druga para nart – tym razem biegowych – wędruje do autorki trasy „Uśmiech Gorców„, podpisującej się loginem kathrin312. Kathrin312, jako autorka najlepszej trasy z Małopolski, zdobywa także nagrodę specjalną – nerkę SKI GO, idealnie służącą miłośnikom dłuższych wypraw.

Alpina TNB

Nerka SKIGO

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych tras i liczymy na Wasz liczny udział w naszych kolejnych konkursach!

Sponsorzy nagród:

Opublikowano 24 marca 2014 przez admin
All Comments (2)
Wczoraj dostałam narty za które bardzo dziękuję. Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu narciarskiego aby móc je wypróbować. pozdrawiam
Czekamy zatem na trasy – tym razem na biegówkach