Mapy turystyczne w aplikacji

Rozwiązanie konkursu na najlepszą trasę jesienną – edycja I

Po długich i burzliwych obradach udało nam się w końcu wyłonić zwycięzcę naszej I edycji konkursu „Złota polska jesień: woda, góry, las”. Po raz kolejny zaskoczyliście nas ilością tras zgłoszonych do konkursu, ale my oczywiście nadal czekamy na więcej! Mamy nadzieję, że przyczyni się do tego także i druga edycja, o której już niebawem zacznie być u nas głośno :) Przejrzeliśmy mnóstwo tras z przeróżnych kategorii – były góry, była woda, były i lasy – czyli wszystko to, co jesienią jest najpiękniejsze. Cieszymy się, że tak aktywnie spędzacie czas oraz że spędzacie go razem z Traseo! Nie przedłużając wstępu przechodzimy do wyłonienia zwycięzcy…

Zdecydowaliśmy się na wybranie trasy długiej, rowerowej, polno-leśnej, mającej mnóstwo ciekawych zdjęć, interesujący opis, wspominającej przy okazji spory fragment polskiej historii. Zwycięską trasą jest trasa pt. „Gazowy front mogił zbiorowych 1915„, a jej autorem użytkownik o loginie Łękar:

Doceniamy nie tylko wysiłek włożony w zrealizowanie tej trasy, ale także chęć do jej narysowania w Traseo! Mamy nadzieję, że odbiornik GPS Holux GR-260 spełni swoje zadanie i będzie długo służył podczas wszelkiego rodzaju wypraw.

Sponsorem nagrody był sklep: 

Już teraz zapraszamy Was do II edycji konkursu „Złota polska jesień”, w którym do zgarnięcia także będzie świetna nagroda.

Opublikowano 16 października 2013 przez admin