Mapy turystyczne w aplikacji

Przehyba 2016 – zacna wycieczka traseowiczów :)

Adam zabiera Iwonę, pakuje swój rower do bagażnika, jedzie po Kasi i mój rower. Kasia po oddaniu rowerów bierze własny samochód i jedzie po Gosię. Ja w tym czasie jadę najpierw po Maćka i ładuję jego rower na bagażnik, następnie zgarniam Mariolę i Bartka z rowerami. Wszyscy spotykamy się u Wojtka i Zuzy, gdzie następują niewielkie roszady w samochodach. Po chwili wylatujemy w trasę, gdzie w miedzy czasie spotykamy się z samochodem Tomka z Magdą i Maćkiem na pokładzie. Na koniec, już na miejscu dołącza do nas Ania :)

Grunt to dobrze wystartować, a później niech się dzieje! Z doświadczenia wiemy, że co się da, to dobrze przemyśleć przed startem. W końcu to nie nasz pierwszy, a już któryś z kolei wspólny wyjazd ekipą TIME TO BIKE.

W planach na najbliższy weekend 16-17.04.2016:

W sobotę przed południem śmigamy na singlach Cyklostopy obok Starej Lubovni, a po południu zdobywamy wieżę widokową na Radziejowej. Przed zmierzchem docieramy do Schroniska PTTK na Przehybie, gdzie rozpalamy wieczorne ognisko. Niedzielę rozpoczynamy od kapitalnego zjazdu szlakiem niebieskim połączonym z zielonym i żółtym do Rytra. Następnie podjazd Małą Roztoką pod Przełęcz Żłóbki i zjazd kolejnym świetnym szlakiem zielonym wzdłuż granicy polsko-słowackiej do centrum Piwnicznej-Zdrój.

 

Opublikowano 14 kwietnia 2016 przez admin