Mapy turystyczne w aplikacji

Projekt Azja

Projekt Azja rozpoczyna się 27 listopada na lotnisku w Bangkoku i będzie trwał 8 miesięcy. Każdy z miesięcy jego uczestnicy spędzą w innym azjatyckim kraju, obserwując, rozmawiając z mieszkańcami i wysyłając prezenty do Polski. Filozofia ich wyjazdu jest prosta: chcą poznać ludzi, ich codzienne obowiązki i podejście do świata. Azją chcą podzielić się również z Wami!

Kim są uczestnicy wyprawy? Parą trochę zbyt ciekawskich studentów z Warszawy. Dotychczas organizowali projekty naukowe, które zainteresowały setki studentów z Polski. Tym razem chcą iść krok dalej. Podróże to dla nich sposób na zrozumienie świata i odkrywanie zależności, które nim rządzą. Projekt Azja powstał z czystego pragnienia poznania czegoś nowego i niesamowitego. Będą pisać reportaż, kręcić krótkie filmiki, robić wywiady. Będą też wysyłać autentyczne pamiątki z Azji, dzięki którym realizacja tego projektu będzie możliwa w 100%!

Oś reportażu będą stanowić rozmowy z mieszkańcami odwiedzanych krajów oraz obserwacje. Pod lupę wezmą wykonywaną pracę, relacje w rodzinie, podejście do życia rozmówców. Chcą poznać ich opinie na temat sytuacji w kraju oraz podejście do Europejczyków, w tym szczególnie Polaków. Reportaż to z jednej strony zdjęcia, rozmowy, krótkie wypowiedzi. Z drugiej strony to własne przemyślenia, luźne komentarze i obserwacje dotyczące ludzi.

Jeśli interesują Was pamiątki z wybranego kraju, możecie je otrzymać w zamian za wspomożenie ekipy nawet niewielką kwotą pieniężną. Możecie wybierać spośród krajów: Tajlandia, Malezja, Laos, Kambodża, Wietnam, Chiny. Do wyboru są 4 opcje: prezent mały, prezent duży, koszyk prezentów oraz mały i duży prezent niespodzianka!

 

Opublikowano 27 października 2014 przez admin