Mapy turystyczne w aplikacji

Praca na stanowisku Brand Manager Traseo

brand-manager.png

Firma AmistadMobile wraz portalem Traseo mają ofertę pracy dla miłośników turystyki aktywnej i outdooru oraz nowych technologii; osób, które lubią sferę marketingową, dobrze się czują w kwestiach sprzedaży internetowej oraz potrafią koordynować projekty.

Kogo poszukujemy?

Osoby na stanowisko: Brand Manager Traseo & AmistadMobile

Kim jesteśmy?

Działamy na rynku od 2004 roku (siedziba: Kraków), jesteśmy liderem w Polsce w sektorze turystycznych aplikacji mobilnych i webowych dla miast i regionów, rozwijamy Traseo - największy w naszym kraju portal trasowy, gdzie stronę odwiedza rocznie 2,2 mln unikalnych użytkowników a blisko 1 mln osób zainstalowało aplikację. Nasz zespół to ludzie pracujący wspólnie od wielu lat, choć wciąż dołączają nowi, których przyjmujemy ciepło i chętnie wprowadzamy w specyfikę firmy. Jesteśmy w dużej mierze miłośnikami aktywności outdoorowej i nowych technologii w turystyce – tym zajmujemy się w pracy i to uwielbiamy robić w czasie wolnym. Nawet obecność na targach czy kongresach łączymy z przejażdżkami rowerowymi : ) Mamy też liczne wyjazdy i wyjścia integracyjne (narty, termy, rowery, zwiedzanie), a wyjazdy typu work & leisure do Barcelony czy Budapesztu wspominamy miło do dziś.

Na jakie doświadczenie kandydata liczymy?

 • Doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych typu e-commerce, rozwiązań subskrypcyjnych oraz projektów społecznościowych czy w modelu SAAS.

 • Doświadczenie w zakresie generowania przychodu z wykorzystaniem internetu, mobile’u.

 • Know-how marketingowy, zwłaszcza w e-marketingu i social mediach.

 • Płynne posługiwanie się językami polskim oraz angielskim

 • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

 • Zdolności i wiedzy w zakresie planowania i realizacji budżetu,

 • Umiejętność stawiania sobie celów i ich realizacji, budowania strategii projektowej.

 • Kreatywność i pomysłowość, gotowość na wyzwania.

 • Zainteresowania w zakresie turystyki aktywnej, aktywności outdoorowych, sportu.

 

Co byłoby mile widziane?

 • Znajomość dodatkowych języków obcych (zwłaszcza języka niemieckiego).

 • Kursy i certyfikaty z zakresu prowadzenia projektów internetowych lub inne przydatne na tym stanowisku.

 • Wiedza z zakresu nawigacji, route-planingu – aplikacji mapowych, urządzeń GPS.

 • Doświadczenia we współpracy z jednostkami budżetowymi, samorządowymi, trzecim sektorem.

Co możemy powiedzieć o tym stanowisku?

Stanowisko to łączy w sobie całościową koordynację projektu Traseo (w tym rozwój przychodów B2C i promocję marki Traseo) z działaniami marketingowymi na rzecz brandu AmistadMobile. Sfera marketingowa (realizacja media planów, obsługa eventów, social media, PR i in.) łączyć się będzie z działaniami prosprzedażowymi nakierowanymi na różne segmenty (odbiorca instytucjonalny oraz indywidualny) i promocyjnym wsparciem sprzedaży działu handlowego. Będzie to samodzielne stanowisko przy ścisłej współpracy z zarządem firmy, ale i z zespołem programistów, z handlowcami, działem administracyjnym i in.

Co proponujemy?

Pełny wymiar czasowy,  sposób zatrudnienia do wyboru kandydata: umowa o pracę/umowa zlecenia - od 5500 do 7000 zł brutto/miesiąc; kontrakt B2B - od 6000 do 8000 zł netto/miesiąc, wynagrodzenie wraz z systemem premiowym powiązanym z wynikami (premie miesięczne i roczne), pracę stacjonarną (centrum Krakowa) i/lub zdalną, do dyspozycji laptop, tablet, smartfon, prywatną opiekę medyczną, szkolenia, częste wyjścia i wyjazdy integracyjne, dużą samodzielność w realizacji celów, miłą atmosferę pracy, dużą różnorodność działań, interdyscyplinarność i rozwój w różnych obszarach, możliwość uczestnictwa w procesie powstawania nowych innowacyjnych funkcjonalności i rozwiązań oraz z feedbacku i ocen zadowolonych użytkowników korzystających z naszych aplikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na email: rekrutacja@amistad.pl

W tytule e-maila prosimy podać: „Brand Manager Traseo &.AmistadMobile".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Opublikowano 13 lipca 2023 przez traseo