Mapy turystyczne w aplikacji

Poznań - jak zorganizować niezapomnianą imprezę firmową?

Postaw na integrację swojego zespołu przez niezwykłe spotkania i imprezy firmowe. Wprowadź atmosferę, która utrzymywać się będzie jeszcze długo po zabawie. W tym artykule dowiesz się:

  1. Kiedy zorganizować imprezę firmową?
  2. Oryginalne pomysły na imprezę
  3. Wiele korzyści dla zespołu
  4. Wigilia firmowa - święta, jakich jeszcze nie było
  5. Bożonarodzeniowy klimat i smaki

Kiedy zorganizować imprezę firmową?

Powodów do świętowania w Poznaniu nie może zabraknąć. Bez względu na to, czy planujesz szkolenia, inaugurację większego projektu lub integrację pracowników, wybierz salę bankietową. Pozwoli Ci zgromadzić całą załogę firmy, a dzięki doskonałemu nagłośnieniu i urządzeniom audiowizualnym zyskasz doskonałą okazję do wręczenia nagród oraz podsumowania pracy. Sala bankietowa w Poznaniu to idealna arena do organizacji koncertów, pokazów i występów artystycznych, zabaw integracyjnych i warsztatów team buildingu.

Oryginalne pomysły na imprezę

Dzięki pomocy doświadczonego koordynatora eventów, zorganizujesz w sali bankietowej w Poznaniu zarówno tradycyjne jak i niezwykłe spotkania firmowe. Przestronne wnętrze pozwoli Ci zaplanować eleganckie bankiety lub bale firmowe. Pomoc obsługi w zapewnieniu cateringu oraz muzyki to nie wszystko. Możesz pójść o krok dalej i zamówić imprezę tematyczną. Zespół doświadczonych organizatorów zadba wtedy o wybrane menu z danej części świata, tematyczną muzykę i oprawę sali. Dekoracja przyjęcia wcale nie musi być elegancka - dobierz styl imprezy do branży swojej firmy i zainteresowań pracowników, a resztą zajmą się zawodowcy.

Wiele korzyści dla zespołu

Współczesny employer branding ma na celu zintegrowanie pracowników i wprowadzenia pozytywnej atmosfery do codziennej pracy. Coraz częściej firmy decydują się na organizacje imprez oraz spotkań firmowych poza miejscem pracy. Działa to na zasadzie długofalowych pozytywnych skutków dla firmy - przywiązania pracowników do przedsiębiorstwa, które potrafi ich docenić. W kontekście tego ostatniego czynnika, bankiety i imprezy firmowe są doskonałą okazją do wręczania uroczystych podziękowań i wyróżnień. Pracodawcy decydują się na taką formę integracji zespołu, ponieważ jest naprawdę skuteczna. Pozwala też na wykorzystanie sal konferencyjnych do szkoleń lub prezentacji.

poznan-impreza-firmowa.jpg

Wigilia firmowa - święta, jakich jeszcze nie było

Do świąt jeszcze daleko, ale już teraz warto zadbać o termin Wigilii firmowej w Poznaniu. Salę bankietową najlepiej zarezerwować już w wakacje. Zyskasz pewność organizacji niezwykłych świąt dla swoich pracowników oraz partnerów biznesowych. Wigilia firmowa w centrum Poznania pozwoli Ci podziękować swojemu zespołowi za kolejny rok pracy i zintegrować drużynę. Nie musisz także martwić się o przygotowania - wszystko zostaw profesjonalistom z IBB Andersia Poznań.

Bożonarodzeniowy klimat i smaki

Gdy zdecydujesz się na organizację Wigilii firmowej w Poznaniu, zawodowi koordynatorzy ds. eventów przedstawią Ci najbardziej dopasowane scenariusze wydarzenia. Możesz wybrać tradycyjne spotkanie świąteczne w uroczystej atmosferze, klimat Christmas party lub autorską wersję firmowej Wigilii. Również szefowie kuchni muszą sprostać Twoim oczekiwaniom w ten dzień. Do wyboru są tradycyjne bożonarodzeniowe potrawy, świąteczne smaki z całego świata lub Twoja wersja wigilijnego menu. Zaskocz swoich gości nowymi doznaniami kulinarnymi lub zadziw ich podniebienia zwyczajowymi polskimi daniami na najwyższym poziomie. Najważniejsze jest jednak, by spędzić te święta razem - bez względu na to, jak możecie się różnić między sobą w zespole.

Opublikowano 2 sierpnia 2022 przez traseo
All Comments (0)
No Comments