Mapy turystyczne w aplikacji

Pomysł na idealny rodzinny urlop nad morzem

Lato to czas odpoczynku a najlepszym miejscem na to, aby spędzić ciekawie ten czas w rodzinnym gronie jest z pewnością wybranie się nad polskie morze. Jedną z ciekawszych nadmorskich miejscowości jest z pewnością Dźwirzyno, które każdego roku przyciąga wielu turystów. Oczywiście wybierając się w to miejsce, należy z wyprzedzeniem znaleźć odpowiedni hotel nad samym morzem, który zapewni nie tylko nocleg, ale również dodatkowe atrakcje.

sunset-at-the-baltic-sea-Traseo-Blog.jpg

Jaki hotel wybrać w Dźwirzynie?

Poszukując luksusowego hotelu nad morzem w Dźwirzynie, warto z pewnością zapoznać się z dostępną na stronie https://www.havethotel.pl/ ofertą hotelu Havet. Położony w otoczeniu sosnowego lasu z dala od turystycznego zgiełku havet hotel to miejsce wprost stworzone dla rodzin z dziećmi. Dzięki znajdującemu się w hotelu basenowi dzieci pod okiem profesjonalistów mogą nauczyć się pływania, a nawet nurkowania. W tym hotelu nad Morzem Bałtyckim organizowane są również różnego rodzaju animacje, warsztaty artystyczne, a także zajęcia ruchowe. Każde dziecko z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Z kolei rodzice mogą zdecydować się na odwiedzenie hotelowego SPA, które ma do zaoferowania liczne zabiegi oraz masaże, wpływające korzystnie nie tylko na ciało, ale również na zmysły.

Co można robić w Dźwirzynie?

Położenie Havet hotelu nad samym morzem w otoczeniu sosnowego lasu to prawdziwa gratka w szczególności dla alergików, którzy mogą w tym miejscu oddychać pełną piersią czystym powietrzem nasyconym jodem oraz olejkami eterycznymi wspomnianego iglaka. Poranne spacery to jednak niejedyny sposób na spędzenie udanego urlopu w tym miejscu. Na lokalnej plaży dzieci mogą oczywiście budować zamki z piasku, podczas gdy rodzice będą zażywali kąpieli słonecznych. Ciekawym pomysłem na spędzenie aktywnego wypoczynku w rodzinnym gronie mogą być wycieczki rowerowe, gdyż zarówno w Dźwirzynie, jak i w jego okolicach znajduje się wiele ciekawych szlaków. Z kolei w czasie niepogody można pozostać z dziećmi w luksusowym hotelu nad morzem, korzystając z oferowanych licznych atrakcji turystycznych.

Opublikowano 19 sierpnia 2021 przez traseo