Mapy turystyczne w aplikacji

Polska wschodnia na rowerze – harcerska wyprawa

W tym roku pokonali 350 km z Nowego Targu do Wrocławia. W roku następnym planujemą zwiedzić rowerem wschodnią stronę Polski i przebyć ponad 500 kilometrów. 2. Podhalańska Drużyna Wędrownicza im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej „Jupijajej”, bo o nich mowa, swoim wyczynem chce przede wszystkim nakłonić innych do podobnych wyczynów i propagować harcerstwo, które od lat jest wyznacznikiem ich stylu życia.

Jeszcze w zeszłym roku byli całkowitymi amatorami. I chociaż wędrówki nie były im obce, to jednak skupiali się na pieszym pokonywaniu kilometrów. Teraz zdecydowali się na rower. Po bardzo pozytywnych tegorocznych wrażeniach postanowili pokonać jeszcze dłuższą trasę i zwiedzić inny zakątek naszego kraju. Liczą na to, że w ten sposób zachęcą innych do tego typu aktywności, a przy okazji rozpropagują harcerstwo, które w naszym kraju być może nie cieszy się aż tak dużą popularnością, jak kiedyś, ale wciąż jest w bardzo dobrej kondycji, potrzebuje jedynie nieco lepszej reklamy :)

Zobaczcie, jaką trasę udało im się pokonać w tym roku:

Trzymamy kciuki za powodzenie wyprawy i mamy nadzieję, że zgromadzi jak największą ilość uczestników – Wy też możecie się zgłosić :)

Na zachętę możecie obejrzeć filmik:

Opublikowano 13 października 2014 przez admin
All Comments (1)
Trzymam kciuki za wyprawę! Jeśli chodzi o region północno-wschodni to polecam odwiedzić most w Stańczykach, Wigierski Park Narodowy, Biebrzański Park Narodowy, Narewski P.N oraz Białowieski – przez wszystkie wymienione lokalizacje prowadzi Podlaski Szlak Bociani: http://www.trasymasy.pl/wp-content/uploads/2013/09/mapapsb-big.jpg