Mapy turystyczne w aplikacji

Pierwszy w Polsce „Maraton Quest”

Na nadchodzący majowy długi weekend warto przyjechać na Lubelszczyznę, aby wziąć udział w wyjątkowej imprezie turystycznej. Chodzi o pierwszy w Polsce „Maraton Quest” dla miłośników wypraw odkrywców i poszukiwaczy skarbów.

Imprezę organizuje Fundacja „Turystyczna Lubelszczyzna” w pierwszy majowy weekend, 2 i 3 maja br.

https://lh5.ggpht.com/6cImzrfsfAxTtuZ0j6P96DIWbKFbJkInJ7bhnmueK7_QYhHLtxudFHbt-DBoARuxAqM=w300

W Maratonie mogą wziąć udział miłośnicy wypraw odkrywców w każdym wieku. Na uczestników czekają specjalne szlaki dla poszukiwaczy skarbów po urokliwych zakątkach nadwiślańskiego trójkąta turystycznego w okolicach Nałęczowa, Kazimierza Dolnego i Puław.

Maraton Quest” jest imprezą o charakterze rekreacyjno – turystycznym, podczas której zadaniem turystów-zawodników będzie przejście w ciągu dwu dni jak największej ilości przygotowanych questów (wypraw odkrywców), rozwiązywanie zadań i poleceń zawartych w questach i skuteczne dojście do skarbu. Największą szansę na zwycięstwo będą mieli ci turyści-zawodnicy, którzy przejdą największą liczbę wypraw i prawidłowo rozwiążą wszystkie zadania. Uczestnicy Maratonu będą mogli przemieszczać się po szlakach questów za pomocą mobilnej aplikacji na smartfonie, tablecie (system Android, iOS) lub za pomocą tradycyjnej instrukcji papierowej w formie ulotki.

Trasy Questów pieszych lub rowerowych znajdują się w następujących miejscowościach: Baranów, Celejów (gm. Wąwolnica), Gołąb (gm. Puławy), Janowiec, Kazimierz Dolny, Klementowice (gm. Kurów), Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica, Wojciechów, Zabłocie (gm. Markuszów) i Żyrzyn.

Dla wszystkich uczestników Organizator przewidział pamiątkowe dyplomy-certyfikaty a dla zwycięzców nagrody rzeczowe. Zapewniamy także spotkanie miłośników questów z całej Polski.

Punkt startowy i centrum organizacyjne Maratonu znajdować się będzie w Nałęczowie.

Organizator przyjmuje zgłoszenia na specjalnych kartach do 28 kwietnia br.

Maraton objęty jest patronatem medialnym przez Polskie Radio Lublin.

Impreza jest współfinansowana ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Do pobrania:

Regulamin Maratonu

Spot radiowy – odsłuchaj, klikając:

MaratonQuest – spot 1 – 2014-04-08

Aplikację mobilną z questami po Krainie Rowerowej można znaleźć na stronie:

Google Play

App Store

Opublikowano 11 kwietnia 2014 przez admin