Mapy turystyczne w aplikacji

Okulary przeciwsłoneczne - jak je dobrać?

Okulary przeciwsłoneczne to wynalazek, który powstał jeszcze w XII wieku w Chinach. Funkcją, jaką pierwotnie pełniły, była ochrona oczu przed zbyt ostrym światłem słonecznym. W dzisiejszych czasach jest to ich najważniejsza, ale nie jedyna ważna właściwość - liczy się również wygląd.

obraz1.jpg

  1. Okulary przeciwsłoneczne to przede wszystkim ochrona oczu

  2. Okulary przeciwsłoneczne dla każdego

Okulary przeciwsłoneczne, to przede wszystkim ochrona oczu

Warto dobrać okulary przeciwsłoneczne w taki sposób, aby przede wszystkim chroniły odpowiednio twoje oczy. Aby mogły prawidłowo spełniać tę funkcję, powinny posiadać wbudowany porządny filtr promieniowania UV. Zwykłe przyciemnione szkła dadzą bardzo podobną pozorną ulgę, dzięki której swobodnie otworzysz szerzej oczy, a twoje źrenice się rozszerzą. Niestety, jest to przykra pułapka - przy ostrym świetle powieki naturalnie opadają, a źrenice zwężają się, aby dopuszczać do wnętrza oka jak najmniejszą dawkę promieniowania ultrafioletowego, które uszkadza oko. Zastosowanie szkieł bez filtra otwiera szeroko drogę do twojego oka i naraża je na poważne uszkodzenia. Po kliknięciu na link znajdziesz sklep, w którym wszystkie okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w bezpieczny filtr UV. Dodatkowo, część z nich posiada filtr polaryzacyjny, który eliminuje nieprzyjemne odbicia światła słonecznego. Nie stanowi on już koniecznego wyposażenia okularów - jego obecność stanowi o większej wygodzie i komforcie użytkownika. Szczególnie dobrze sprawdza się dla kierowców, którzy wykonują długie trasy w lecie, ponieważ sprawia, że światło odbija się w znacznie mniejszym stopniu od drogi i mijających samochodów.

Okulary przeciwsłoneczne dla każdego

Twojesoczewki.com to sklep, w którym znajdziesz okulary przeciwsłoneczne damskie i męskie. Jakie najlepsze dla kogo? Promocja na okulary przeciwsłoneczne w Twoje Soczewki do 70% sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna oferta praktycznie dla każdego. Jeżeli poszukujesz prezentu dla męża, to porządne okulary przeciwsłoneczne męskie do samochodu mogą się okazać znakomitym pomysłem. Jeżeli twoja druga połówka często siada za kółkiem, koniecznie wybierz wersję z filtrem polaryzacyjnym. Sprawdź, jakie dokładnie wymiary mają poprzednie okulary małżonka, i wybierz odpowiedni model za pomocą filtrów na stronie. Jeżeli jesteś partnerem urodzonej podróżniczki, to spraw żeby mogła w pełni cieszyć się każdą wyprawą. Ostre słońce często bardzo utrudnia możliwość pełnego czerpania radości z otaczających widoków. Oczy szybko się męczą i przyjemność jest mniejsza, a przecież trzeba w pełni korzystać z każdej chwili, kiedy oddajesz się swojemu hobby. Dodatkowo, dla kobiety na pewno istotny jest również wygląd okularów, a w podróży liczy się także ich odpowiednie mocowanie. Najlepiej wspólnie usiądźcie przed komputerem i zajrzyjcie, jakie okulary przeciwsłoneczne damskie oferuje sklep Twojesoczewki.com.

 

Opublikowano 9 kwietnia 2019 przez admin