Mapy turystyczne w aplikacji

Oferty first minute – sprawdź czy warto z nich skorzystać

Wielkimi krokami zbliżają się letnie wakacje. Dla wielu osób jest to idealna pora na to, by zarezerwować upragniony i wyczekiwany urlop w wymarzonym miejscu. Oferty first minute, to świetny pomysł zwłaszcza dla osób posiadających dzieci, ponieważ ze spokojem można zaplanować cały wyjazd, bez niepotrzebnego stresu. Biura podróży wprost zasypują swoich klientów atrakcyjnymi ofertami, można naprawdę nieźle wybrać i zorganizować sobie niezapomniane wakacje, które będziemy wspominać jeszcze przez kilka dobrych lat.

ktopowinienwykupicubezpieczenieturystyczne3.jpg

 

Aby jednak tak się stało trzeba dobrze ocenić sytuację, by zbyt mocno nie obciążyć domowego budżetu. Wystarczy tylko sprawdzić najbardziej interesujące oferty i skorzystać z najdogodniejszych rabatów. Nic prostszego prawda! Nie zwlekaj dłużej, aby nie przegapić najlepszych okazji.

Ubezpiecz siebie i najbliższe osoby

Podczas wakacyjnych wojaży, często dajemy się ponieść fantazji i przeceniamy siły nad możliwości , atrakcje kuszą na niemalże każdym kroku, a wybrane sporty ekstremalne czasem potrafią okazać się bardzo bolesne w skutkach. Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, należy pamiętać o dodatkowym ubezpieczeniu. Najprostszą formą ubezpieczenia jest oczywiście posiadanie karty EKUZ, niestety obejmuje ona tylko podstawowe leczenie medyczne. Na własnym zdrowiu lepiej nie oszczędzać i dokupić dodatkową polisę, gdyż leczenie za granicami kraju może naprawdę słono kosztować.

 oczympowinnypamietacprzedpodrozazagranicznaosobyzchorobamiprzewleklymi3.jpg

Musisz zrezygnować z wyjazdu

Różne zdarzenia losowe czasem zmuszają klientów biur podróży do rezygnacji z wykupionych wczasów, co wtedy zrobić? Oczywiście jest wyjście z sytuacji, należy podczas wyboru wycieczki, zakupić ubezpieczenie od rezygnacji. Nie odzyskamy pieniędzy, które zostały już przeznaczone na organizację wyjazdu, ale jakąś ich część na pewno otrzymamy z powrotem. Wyjątkiem są takie wydarzenia jak, śmierć osoby ubezpieczonej, komplikacje ciążowe ubezpieczonej, nieszczęśliwy wypadek lub kradzież dokumentów takich, jak paszport czy dowód osobisty, w tym przypadku można odzyskać nawet do 100% kwoty. Poczytaj więcej na ten temat tu: https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-rezygnacji-z-podrozy-przeglad-ofert/

Najlepsza oferta dla ciebie – czy warto korzystać z first minute?

Oferty first minute dają możliwość wyboru idealnej oferty. Wybór hoteli, kierunków i atrakcji na początku roku jest tak duży, że bez obaw każdy znajdzie coś dla siebie. Bez problemu można wybrać najlepszy hotel, dogodny termin wyjazdu oraz korzystne rabaty. Wiele hoteli posiada atrakcyjne aqua parki, jest to wspaniały pomysł jeśli na wakacje wybiera się cała rodzina, oprócz tego organizowane są animacje dla najmłodszych dzieci oraz opieka nad nimi (także z polską animacją). Dorośli też nie powinni się nudzić warto więc skorzystać z takich form aktywności, jak aqua aerobik, fitness lub siłownia. Aby się zrelaksować, dla bardziej wymagających gości, hotele oferują również masaże, spa lub saunę z dodatkowymi zabiegami. Wybierając wakacje wcześniej, są większe szanse na wybór hotelu znajdującego się w pierwszej linii brzegowej z pięknym widokiem na morze.

 atyjakiemaszplanynaferiezimowe3.jpg

Nie pozostaje już nic innego, jak wybrać się do zaufanego i przede wszystkim sprawdzonego biura podróży, wybrać kierunek i czekać z niecierpliwością na wyjazd. Do oferty wycieczkowej dobierz ubezpieczenie i jedź na wakacje z poczuciem, że będzie to spokojna podróż.

Wszystkie fotografie pochodzą z portalu schutterstock.com.

Opublikowano 28 marca 2019 przez admin