Mapy turystyczne w aplikacji

Nowe nowości w Traseo.pl ;)

Pędzimy do Was z kolejnymi newsami na temat zmian, jakie ostatnio u nas zaszły – skompletowaliśmy je w jeden materiał, aby mieć całościowy pogląd na sytuację ;) mamy nadzieję, że wszystko idzie ku lepszemu i jesteście zadowoleni z nowych funkcjonalności. Jeśli pojawią się jakieś kłopoty, pytania, oczywiście służymy pomocą.

1. Powiadomienia o komentarzach:

Po zalogowaniu się na swoje konto otrzymujemy powiadomienie o komentarzach – jeśli ktoś skomentował naszą trasę, obok loginu pojawia się czerwone powiadomienie – podobnie jak na dobrze znanym portalu społecznościowym ;) po kliknięciu na nie zostaniemy przeniesieni do danej trasy i wypowiedzi.

2. Filtrowanie własnych tras:

Będąc zalogowanym mamy możliwość filtrowania własnych tras – interfejs jest analogiczny jak przy zwykłym wyszukiwaniu tras: dzięki temu możemy w łatwy sposób wyszukać nasze trasy według kategorii, długości, regionu itp. Bardzo fajnie prezentują się one na mapie, dzięki czemu możemy zobaczyć, który region jest przez nas najmocniej eksploatowany ;)

3. Moja mapa jako wlepka:

Jak zapewne zauważyliście nad każdą trasą znajduje się przycisk „+Moja mapa”, dzięki któremu można dodać poszczególne trasy do jednej, zbiorczej mapy, później ją zapisać lub udostępnić na swojej stronie www jako wlepkę – po kliknięciu „zapisz”, wpisaniu nazwy, pojawia się przycisk „umieść na stronie”, który generuje gotowy kod html.

Na razie to tyle zmian, z niecierpliwością czekamy na kolejne… ;)

Opublikowano 8 października 2015 przez admin
All Comments (4)
W powiadomieniach mogłaby być informacja o tym, że ktoś pobrał trasę lub ją przejechał i przy okazji ocenił
jest to w planach
Cieszę się szczególnie z powiadomień o komentarzach. Już od dłuższego czasu czekam na to. Do tej pory tylko przypadkowo trafiałem na komentarze. Filtrowanie tras bardzo ułatwi dotarcie do odpowiedniej trasy. A jeśli chodzi o „Moją mapę”to mi dużo rozjaśniło sprawę. Dobra robota. A przy okazji mam pytanie: czy po zamieszczeniu zdjęć do trasy, można zmieniać ich kolejność? Pozdrawiam!
Dziękujemy za uznanie! na razie jeszcze nie mamy opcji zmieniania kolejności zdjęć, ale ciągle idziemy do przodu, więc być może i taka opcja się pojawi