Mapy turystyczne w aplikacji

Nowe nowości w Traseo.pl ;)

Pędzimy do Was z kolejnymi newsami na temat zmian, jakie ostatnio u nas zaszły – skompletowaliśmy je w jeden materiał, aby mieć całościowy pogląd na sytuację ;) mamy nadzieję, że wszystko idzie ku lepszemu i jesteście zadowoleni z nowych funkcjonalności. Jeśli pojawią się jakieś kłopoty, pytania, oczywiście służymy pomocą.

1. Powiadomienia o komentarzach:

Po zalogowaniu się na swoje konto otrzymujemy powiadomienie o komentarzach – jeśli ktoś skomentował naszą trasę, obok loginu pojawia się czerwone powiadomienie – podobnie jak na dobrze znanym portalu społecznościowym ;) po kliknięciu na nie zostaniemy przeniesieni do danej trasy i wypowiedzi.

2. Filtrowanie własnych tras:

Będąc zalogowanym mamy możliwość filtrowania własnych tras – interfejs jest analogiczny jak przy zwykłym wyszukiwaniu tras: dzięki temu możemy w łatwy sposób wyszukać nasze trasy według kategorii, długości, regionu itp. Bardzo fajnie prezentują się one na mapie, dzięki czemu możemy zobaczyć, który region jest przez nas najmocniej eksploatowany ;)

3. Moja mapa jako wlepka:

Jak zapewne zauważyliście nad każdą trasą znajduje się przycisk „+Moja mapa”, dzięki któremu można dodać poszczególne trasy do jednej, zbiorczej mapy, później ją zapisać lub udostępnić na swojej stronie www jako wlepkę – po kliknięciu „zapisz”, wpisaniu nazwy, pojawia się przycisk „umieść na stronie”, który generuje gotowy kod html.

Na razie to tyle zmian, z niecierpliwością czekamy na kolejne… ;)

Opublikowano 8 października 2015 przez admin