Mapy turystyczne w aplikacji

Najlepsze polskie (i nie tylko) trasy biegowe

Pogoda jak na razie sprzyja szaleństwom na śniegu, dlatego też, żeby jeszcze zdążyć przed wiosną, przygotowaliśmy dla Was pakiet najlepszych tras biegowych w Polsce i tuż za jej granicą. Biegówki są jeszcze mało popularne, znaczna większość amatorów sportów zimowych stawia na narciarstwo zjazdowe lub snowboard. Tymczasem my, chcemy Was przekonać do tego, że biegówki to nie lada przyjemność, a i adrenaliny niekiedy nie brakuje ;)

Zawsze też można się połakomić na stworzenie własnej, „prywatnej” trasy w swojej okolicy – założenie śladu kosztuje nieco wysiłku, ale później jest już coraz łatwiej. Nie musimy wyjeżdżać do najbardziej popularnych Jakuszyc, aby założyć na nogi biegówki, wystarczy dobrze rozejrzeć się po okolicy – na pewno znajdziecie coś godnego uwagi i nadającego się do biegania. Poza tym, jeśli jesteście amatorami roweru, a jazda zimą nie do końca jest Waszą ulubioną rozrywką, żeby nie wypaść z formy, możecie chwilowo przerzucić się na biegówki – utrzymanie (a nawet wzrost!) kondycji gwarantowane :)

Wokół Travnej Hory

Do Medvedi Boudy

Diabelski Kanion

Chata Paprsek – raj dla biegaczy

Do górskiej chaty Navrsi

W Górach Stołowych

Jakuszyce i okolice

Znacznie więcej tras biegowych znajdziecie pod tym adresem. Mamy nadzieję, że trasy te będą dla Was nie tylko pomocą, ale też inspiracją do działania :)

Opublikowano 18 stycznia 2013 przez admin