Mapy turystyczne w aplikacji

Na wakacje z Traseo i z aplikacjami mobilnymi

Wakacje w toku, piękna pogoda za oknem, aż żal z niej nie skorzystać. Miejsc, które warto odwiedzić jest w Polsce mnóstwo, dlatego też stawiamy przede wszystkim na podróże po naszym kraju – a z Traseo jest to znacznie bardziej przyjemne :) Gdzie można się wybrać stawiając na polskie zakątki? Tatry, Bieszczady, Mazury, Bałtyk? A może coś mniej znanego, ale równie pięknego? Roztocze, Kaszuby, Izery? A może piękne miasta, w których kryją się niezwykłe historie? My stawiamy tym razem na tę drugą opcję – czas poznać mniej znane miejsca, które mogą stać się świetną bazą wakacyjnych wypraw. Przy okazji możecie też zapoznać się z przewodnikowymi aplikacjami mobilnymi z tych okolic :)

Bory Tucholskie - jeden z największych kompleksów borów sosnowych. Zajmuje powierzchnię ok. 3 tysięcy km. Na terenie Borów istnieje kilka parków krajobrazowych. Doskonały teren do rekreacji, mnóstwo ścieżek spacerowych, rowerowych, okazja do obcowania z naturą.

 

Zobacz aplikację:

Zachodnia Małopolska – zachodnia część województwa poszczycić się może takimi atrakcjami jak Pustynia Błędowska, Dolina Kobylańska czy też zamek w Pieskowej Skale. Znaleźć tu także można mnóstwo ruin zamków, ciekawych zabytków sakralnych i pięknych zakątków przyrodniczych.

Zobacz aplikację:

Kaszuby – stąd już tylko kilka kroków nad morze, a i tu atrakcji jest mnóstwo! Przede wszystkim ciekawe zabytki, interesująca architektura, malownicze jeziora i lasy.

Zobacz aplikację:

 

Puszcza Knyszyńska - jeden z najatrakcyjniejszych zakątków Podlasia, rozległe tereny leśne, dobrze utrzymane i przemyślane szlaki turystyczne – spacerowe i rowerowe, prowadzące przez najbardziej atrakcyjne przyrodniczo miejsca.

Zobacz aplikację:

 

Ziemia Kłodzka – centrum stanowi tutaj Kotlina Kłodzka, otoczona przez pasma górskie. Do regionu tego należą także m.in. Góry Bialskie, Orlickie, Stołowe i masyw Śnieżnika. Doskonale zatem tereny dla osób lubiących górskie wędrówki.

Zobacz aplikację:

 

 

Mamy nadzieję, że tych kilka propozycji okaże się dla Was pomocnych – jeśli nie na wakacje, to przynajmniej na jakiś weekend :) Zachęcamy też do korzystania z proponowanych aplikacji – wiele tras, które w nich się znajdują znaleźć też możecie w Traseo.pl

Opublikowano 22 lipca 2014 przez admin