Mapy turystyczne w aplikacji

Luksus na falach: doświadczenie elitarnego życia na jachcie w Chorwacji

Chorwacja to popularny kierunek wakacyjny, jednak znany raczej z klasycznego wydania, jako plażowanie i wypoczynek w jednym z tysięcy tradycyjnych apartamentów na lądzie. Nie każdy wie, że lokalne morze Adriatyckie może oferować turystom nieco bardziej ekskluzywny system urlopowania.

Ostatnio coraz bardziej popularne wakacje na jachcie w Chorwacji przyciągają w te kierunki fanów prawdziwych niezapomnianych przeżyć. Zarówno rodziny z dziećmi, pary i znane gwiazdy wybierają ten rodzaj wakacyjnego wypoczynku, porzucając pomysł o klasycznych wakacjach na zatłoczonej plaży pełnej ludzi.

Sprawdźmy, co wakacje na jachcie mają do zaoferowania i czego spodziewać się po tym nietypowym i na pierwszy rzut oka ekskluzywnym sposobie wypoczywania w towarzystwie chorwackiej lazurowej wody i lokalnego palącego słońca.

Co oferują wakacyjne jachty w Chorwacji?

To niesamowita okazja do spędzenia swojego urlopu na morzu. To opcja spania i wypoczynku na pokładzie ekskluzywnego jachtu w różnym standardzie. To również okazja do zwiedzania najmniej dostępnych plaż i miasteczek w Chorwacji. Jeśli jesteś zwolennikiem ciszy i spokoju, a Twoim marzeniem jest plażowanie na majestatycznych zatoczkach sam na sam, to ten typ aktywności wakacyjnej jest właśnie dla Ciebie!

Jachty w Chorwacji są dostępne lokalnie lub na dedykowanych stronach w dużo niższych kwotach. Można je rezerwować z wyprzedzeniem podobnie jak apartament. Z roku na rok zyskują coraz większa popularność i stają się ogólnodostępne ze względu na atrakcyjną cenę.

Oferty znanych portali pośredniczących w wynajmie jachtów w Chorwacji stale się poszerzają. Croatia Yachting jako ich wiarygodny przedstawiciel, to wygodny sposób na rezerwację dowolnej łodzi na dany termin z przejrzystą ofertą dotyczącą ilości miejsc na pokładzie, liczbą kabin, długością, mocą silnika i tak dalej. Coraz więcej osób decyduje się na rezerwację tego typu wypadu tym bardziej, że konkurencja wiarygodnych portali takich jak ten jest bardzo mała.

Wynajem jachtu w Chorwacji – na jaką okazję?

Kilkudniowy lub kilkutygodniowy wynajem jachtu w Chorwacji to okazja do spędzenia niezapomnianych wakacji ze znajomymi i rodziną, ale nie tylko! To najlepszy sposób na imprezę w niezapomnianych okolicznościach.

W stosunkowo niskiej cenie można wynająć jacht z opcją noclegów i zabawy na takie okazje, jak:

  • podróż poślubna,

  • urodziny,

  • wieczór panieński lub kawalerski,

  • zaręczyny i inne.

Oczywiście specjalne okazje to nie jedyna okoliczność, w ramach której warto zainteresować się tego typu systemem wypoczywania. Coraz częściej zamiennikiem tradycyjnych wakacji w hotelu są rejsy jachtem, tym bardziej że większość z nich jest w stanie pomieścić nawet 8 osób.

chorwacja.jpg

Jakie jachty są dostępne w Chorwacji?

Wiarygodne strony do rezerwacji jachtów w Chorwacji oferują przeróżne oferty z opcją odwołania rezerwacji, zabezpieczenia płatności i tak dalej. Do dyspozycji klientów są najnowsze i nieco starsze łodzie. Ceny mogą być podobne do komfortowych apartamentów na lądzie, dlatego warto zastanowić się, czy wakacje na jachcie nie będą dobrym zamiennikiem klasycznego urlopowania.

Sprawdź oferty jachtów na przyszły sezon w atrakcyjnych cenach. Porównaj wakacje na ladzie do tych na morzu i sam zdecyduj, czy może warto zostać prekursorem nowoczesnego chorwackiego urlopowania!

 

Artykuł sponsorowany

Opublikowano 13 grudnia 2023 przez traseo