Mapy turystyczne w aplikacji

Lotnisko Chopina - gdzie zaparkować za darmo?

Lotnisko Chopina - gdzie zaparkować za darmo?

Wiele osób chcąc oszczędzić na postoju, szuka miejsca, gdzie zaparkuje swój samochód przy lotnisku Okęcie za darmo. Po pierwsze - nawet jeśli, uda się znaleźć takie miejsce - nie warto zostawiać samochodu bez nadzoru. Lotnisko Chopina znajduje się na uboczu, a dłuższa nieobecność może skutkować uszkodzeniem samochodu lub jego utratą. Nie warto ryzykować, tym bardziej jeśli w bliskiej okolicy lotniska istnieje wiele miejsc, gdzie można zaparkować samochód tanio i bezpiecznie.

parking-lotnisko3.png

Parking blisko lotniska to same korzyści.

Sposobem na oszczędność w Twojej podróży jest pozostawienie samochodu na parkingu, znajdującym się poza lotniskiem Chopina, lecz w niedalekiej odległości od terminala. Dobrze prosperujące parkingi oferują bezpłatny transport z i na lotnisko, bez względu na to, o której godzinie rozpoczynasz lub kończysz swoją podróż. W przypadku Park & Fly - parking-lotnisko.pl personel dostępny jest przez całą dobę, a odbiór i transport na lotnisko zajmuje jedynie 7 minut. Wygodne i komfortowe busy bez problemu pomieszczą Twój cały bagaż, a także świetnie sprawdzą się w przypadku zorganizowanych wycieczek.

Ochrona Twojego samochodu przez 24h/dobę.

Rezerwując miejsce parkingowe, upewnij się, czy w ramach ceny za postój otrzymasz ubezpieczenie, które zabezpieczy Twój samochód na wypadek kradzieży lub uszkodzenia. W przypadku w pełni strzeżonych parkingów takie sytuacje to rzadkość tym bardziej jeśli dodatkowo posiadają takie zabezpieczenia jak:

  • pełne oświetlenie,
  • ogrodzenie całego terenu,
  • monitoring
  • brak możliwości wstępu na parking osobom nieuprawnionym dzięki wejściu z rogatką.

Na parkingu Park & Fly - parking-lotnisko.pl przez całą dobę dostępni są pracownicy, którzy są w stanie pomóc Ci jeśli napotkasz problemy. To bardzo istotne zwłaszcza podczas urlopu zimowego, kiedy to podczas długiego postoju na mrozie, Twój samochód będzie potrzebował ładowania akumulatora. W takich sytuacjach możesz liczyć na pomoc pracowników parkingu, którzy pomogą Ci go naładować.

Wybierając gdzie zaparkować na Okęciu, koniecznie poczytaj jakie opinie parkingowi wystawili Klienci - dobre i liczne opinie to najlepsza rekomendacja i powód, aby powierzyć bezpieczeństwo Twojego samochodu podczas wymarzonego i wyczekiwanego urlopu.

 

Opublikowano 19 stycznia 2021 przez admin