Mapy turystyczne w aplikacji

Kręćże dla Krakowa i wygrywaj nagrody w ECC2017

Mieszkańcy europejskich miast walczą o tytuł najbardziej rowerowego miasta Europy – przez cały maj trwać będzie międzynarodowa akcja European Cycling Challenge. Kraków w tej akcji bierze udział po raz pierwszy, a najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni. Krakowska drużyna zyskała właśnie ważnego partnera – portal Traseo :) Dzięki naszej aplikacji codziennie tysiące osób rejestrują swoją aktywność rowerową, w maju również ich przejazdy będą mogły być zaliczone do wyników rywalizacji.

Przekaż informację swoim bliskim, zachęć do rywalizacji swojego szefa, opowiedz o akcji swoim znajomym! Kręćmy razem dla Krakowa – od 1 do 31 maja!

Celem European Cycling Challenge jest promocja roweru, jako zdrowego i przyjaznego dla środowiska środka transportu. Popularność roweru ma także przełożenie na poprawę jakości powietrza i zmniejszenie korków, a maj to najlepszy miesiąc na zmianę nawyków komunikacyjnych.

Rezygnacja z samochodu na rzecz roweru opłaca się, bo rower spala kalorie, nie stoi w korku i nie sprawia problemu z parkowaniem. Najbardziej aktywni uczestnicy rywalizacji otrzymają nagrody, a zwycięskie zespoły reprezentujące firmę, instytucję, szkołę, uczelnię lub organizację otrzymają bezpłatnie rowerowe stojaki i honorowy tytuł najbardziej rowerowej firmy, szkoły, instytucji w Krakowie.

Aby dołączyć do akcji należy zarejestrować się przez stronę, wybrać krakowską drużynę (lub założyć swoją) i gotowe!

Kręcić kilometry można przez aplikację proponowaną przez European Cycling Challenge lub przez aplikację Traseo – wtedy należy zgrać plik .gpx z Traseo i przesłać go przez stronę zawodów (będąc zalogowanym na swoje konto).

Instrukcja dodawania plików .gpx znajduje się tutaj

Kręćże dla Krakowa, rywalizuj i zdobywaj nagrody! Szczegóły: mobilnykrakow.pl/ecc2017

Jak nagrać trasę w aplikacji Traseo?

 1. Zainstaluj aplikację: Android lub iOS

 2. Zaloguj się na swoje konto lub utwórz nowe (przy tworzeniu nowego konta otrzymasz maila z potwierdzeniem rejestracji, możesz też zarejestrować się przez połączenie z Facebookiem)

 3. Na ekranie głównym aplikacji kliknij na “Nagraj trasę” i ruszaj w drogę! Możesz dodawać zdjęcia, waypointy i śledzić statystyki

 4. Jeśli chcesz zakończyć nagrywanie kliknij na przycisk pauzy, a następnie “Stop”. Zostaniesz wówczas przeniesiony do okna z danymi trasy (tytuł, kategoria itp.) Zapisaną trasę możesz od razu wysłać na www Traseo.

  Skąd wziąć plik .gpx?

 

 • W aplikacji swoje nagrane trasy znajdziesz w menu bocznym → “Nagrane”. Kliknij na daną trasę i na dole znajdź “Pobierz jako gpx”. Plik zapisze się w telefonie i będziesz go mógł przesłać do ECC

 

 • Jeśli wysłałeś trasę na www Traseo możesz także stamtąd pobrać plik – zaloguj się na swoje konto i pod mapką trasy kliknij na “Pobierz .gpx”

    

Lista aktualnych wyników pojawiać się będzie tutaj

Kręćże z nami! Masz pytania? Napisz – kontakt@traseo.pl

Opublikowano 28 kwietnia 2017 przez admin