Mapy turystyczne w aplikacji

Korzystaj z Traseo podczas Tropiciela i dziel się swoimi wynikami z innymi!

Przygodowy rajd na orientację – czyli mapa, kompas i przygoda. To tutaj możesz przeżyć niesamowite chwile w gronie przyjaciół. Dzięki Traseo wyzwanie to może być jeszcze ciekawsze! Możesz nagrać swój ślad i umieścić go w portalu www.traseo.pl – będziesz mógł sprawdzić swoje osiągi, pochwalić się znajomym pokonaną przez siebie trasą oraz zobaczyć, jak poradzili sobie inni.

Aby korzystać z możliwości Traseo podczas Tropiciela:

  1. Zaloguj się lub załóż konto w Traseo.pl – rejestracji można dokonać zarówno w portalu, jak i w aplikacji. Wybierz swój login, którym będziesz się posługiwał
  2. Zanim rozpoczniesz przygodę z Tropicielem uruchom w swoim telefonie lokalizację GPS i włącz nagrywanie w aplikacji – przycisk „Nagraj trasę” w menu bocznym
  3. Naciśnij przycisk „start” (czerwone kółeczko) i poczekaj aż Twój telefon znajdzie sygnał GPS i zlokalizuje Cię na mapie. Podczas nagrywania trasy możesz dodawać waypointy i zdjęcia, sprawdzać swoją pozycję, prędkość, pokonany dystans itp.
  4. Jeśli chcesz zakończyć nagrywanie trasy naciśnij przycisk „stop” (czerwony kwadracik) i zapisz trasę pod określonym tytułem:

Tropiciel 17 – <Twój login>

Dzięki temu, po przesłaniu trasy do serwisu, każdy z łatwością odszuka trasy nagrane podczas Rajdu.

  1. Po przesłaniu trasy do serwisu można ją edytować – dodać jeszcze więcej zdjęć, uzupełnić podpisy, dodać szerszy opis.

Bawcie się z Traseo podczas Tropiciela! Losowe osoby, które nagrają trasę aplikacją mogą liczyć na upominek od Traseo :)

Więcej informacji na temat Rajdu Tropiciel: www.tropiciel.org

Aplikacja Traseo do pobrania ze sklepu Google Play

Opublikowano 18 lipca 2015 przez admin