Mapy turystyczne w aplikacji

Kameralny Sylwester Polanica-Zdrój w luksusowym hotelu SPA 

Noc sylwestrowa wymaga specjalnej oprawy jako jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Magiczny czas warto spędzić w wyjątkowej atmosferze, by w szampańskim nastroju przywitać z bliskimi o północy Nowy Rok. Sylwester Polanica-Zdrój, starannie przygotowany w wyszukanej scenerii eleganckiego hotelu, zachwyci gości stawiających na wysoki standard usług i autorskie menu szefa kuchni podczas uroczystej kolacji w muzycznej oprawie. 

Sylwester 2023/4 Polanica-Zdrój w doborowym towarzystwie 

Tegoroczny Sylwester w Polanicy-Zdrój w eleganckim hotelu uświetni uroczysta kolacja serwowana pod opieką szefa kuchni przy dźwiękach muzyki na żywo. Kurort Polanica położony w Sudetach, na skraju Gór Stołowych to wymarzone miejsce, by przyjechać z bliskimi na kilka dni, pożegnać stary rok i przywitać się z nowym. Przepisem na dobrą zabawę sylwestrową jest znakomite towarzystwo, wykwintna kolacja i wysublimowana muzyka. Goście, którzy zdecydują się zarezerwować pakiet sylwestrowy Polanica, z pewnością przeżyją piękne chwile, które na długo pozostaną w pamięci. 

 

Luksusowy hotel na Sylwestra Polanica-Zdrój

Pakiet sylwestrowy Polanica składa się z minimum dwóch noclegów w komfortowym pokoju w terminie 29 grudnia 2023 do 1 stycznia 2024. Śniadania serwowane są w formie bufetu, natomiast wykwintne kolacje à la carte w hotelowej restauracji. Na tę jedną, jedyną noc hotel na Sylwestra Polanica-Zdrój zaprasza na specjalne menu szefa kuchni, open bar i muzykę na żywo. W Sylwestra także dzieci nie będą się nudziły. Na najmłodszych czekają liczne zabawy i konkursy, specjalne menu oraz profesjonalne animacje organizowane przez hotelową ciocię. 

Dodatkowe atrakcje w pakiecie sylwestrowym Polanica-Zdrój: 

  • Program zajęć sportowych dla dorosłych;

  • Animacje dla dzieci;

  • Wieczory bajkowe dla dzieci; 

  • Seanse saunowe i otwarty dostęp do SPA.

W Centrum SPA czekają na gości dwa baseny, trzy jacuzzi – w tym jedno zewnętrzne, zespół saun, strefa schładzania oraz strefa relaksu. W strefie sportowej natomiast dostępna będzie dla gości hotelu sala fitness, studio cardio oraz siłownia. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować pobyt, ponieważ moc atrakcji budzi zainteresowanie, a liczba miejsc jest ograniczona. 

Sylwester w Polanicy bez fajerwerków 

Hotel na sylwestra Polanica-Zdrój zapowiada doskonałą zabawę, bez zakłócania spokoju fajerwerkami. Zamiast tego kwota równa wydatkom na fajerwerki zostaje przekazana jako darowizna na potrzeby zwierząt z zaprzyjaźnionego schroniska. Organizator podjął taką decyzję, z uwagi na to, że pakiet sylwestrowy Polanica chętnie wybierają osoby, które cenią sobie kontakt z naturą, ciszę i kameralną atmosferę. Bliskość przyrody stwarza możliwości korzystania z uroków natury, jakich nie znajdziemy w mieście. Relaksujące formy spędzania czasu, w pełni rekompensują głośne wystrzały. 

traseo-polanica-sylwester.jpg

Sylwester dla aktywnych w hotelu SPA 

Polanica — oferta sylwestrowa to gotowy pomysł na spędzenie kameralnego Sylwestra w malowniczo położonym hotelu SPA w Sudetach. Goście chętnie korzystają z możliwości uprawiania sportów zimowych na znakomicie przygotowanych stokach narciarskich. Trasy sztucznie naśnieżane w okolicy hotelu spełniają oczekiwania wszystkich narciarzy i snowboardzistów. Amatorzy sportów zimowych znajdą w kurorcie duży wybór atrakcji w zakresie aktywności na świeżym powietrzu.

Jeżeli cenicie kontakt z naturą i krystalicznie czyste górskie powietrze, wówczas koniecznie zarezerwujcie pakiet sylwestrowy Polanica dla całej rodziny w luksusowym hotelu SPA. Polanica-Zdrój ma wspaniałe położenie na skraju Górach Stołowych z dogodnym dojazdem z każdego zakątka Polski i nie tylko. Wspólnie spędzony czas z bliskimi i odpoczynek, to najcenniejsze co możesz podarować swojej rodzinie. Warto z wyprzedzeniem zarezerwować pobyt w systemie rezerwacji online, ponieważ liczba wolnych miejsc jest ograniczona. artykuł sponsorowany

Opublikowano 29 listopada 2023 przez traseo