Mapy turystyczne w aplikacji

Jak zaplanować podróż marzeń w orientalnym kierunku?

Jeśli masz dość tradycyjnych kierunków turystycznych i szukasz oryginalnych i egzotycznych miejsc na wakacje, poznaj liestę najciekawszych kierunków na egzotyczne wakacje marzeń oraz dowiedz się, jak najlepiej je zaplanować.

Coraz więcej turystów decyduje się na dalekie, egzotyczne podróże. Dlaczego? Przede wszystkim wyjazd do Nepalu czy Kambodży może być porównywalny cenowo z ofertą wyjazdu w formule all inclusive z popularnego biura podróży w popularne miejsca. Jakie kierunki warto rozważyć, planując egzotyczne wakacje?

ekskluzywne-wakacje-z-memories.jpg

Mauritius

To kraj na Oceanie Indyjskim, położony na tropikalnej wyspie otoczonej szmaragdową, przejrzystą wodą, wokół której pływają stada delfinów. Mauritius oferuje turystom luksusowe hotele przy najpiękniejszych plażach świata.

Malediwy

Malediwy to archipelag niedużych wysp na Oceanie Indyjskim. Słyną z tropikalnego klimatu i przepięknych, podwodnych raf koralowych. Znaleźć tu można luksusowe domki na wodzie, posmakować oryginalnej kuchni, zobaczyć niezapomniane widoki i pochodzić po bajecznych, piaszczystych plażach. Słowem – Malediwy to raj na ziemi na wyciągnięcie ręki.

Zanzibar

To kolejna wyspa na Oceanie Indyjskim, na której znaleźć można endemiczne rośliny i zwierzęta oraz plantacje przypraw np. pieprzu. Na przepięknych, białych plażach zrelaksują się nawet najbardziej wymagający turyści. Zamiast tradycyjnego hotelu polecamy zamieszkać w luksusowej, afrykańskiej chatce i koniecznie spróbować windsurfingu.

Polinezja Francuska

Każda z wysp Polinezji Francuskiej to prawdziwa gratka dla miłośników niezwykłych krajobrazów oraz piękna tropikalnej przyrody. Znajdziemy tutaj palmy kokosowe, rajskie plaże, na których możemy wylegiwać się w hamakach i szmaragdowy ocean, w którym ukryta jest przepiękna rafa koralowa. Więcej na temat najciekawszych miejsc Polinezji Francuskiej znaleźć można w artykule: „Luksusowe wakacje w Polinezji Francuskiej – jakie są najciekawsze atrakcje?”.

Jak zaplanować egzotyczny wyjazd?

Wyjazd można zaplanować samemu, jednak doskonałym rozwiązaniem jest znalezienie biura podróży, które specjalizuje się w egzotycznych kierunkach wakacyjnych. Jednym z nich jest Memories, które pomoże każdemu spędzić szyte na miarę luksusowe wakacjememories.pl to strona biura, na której znaleźć można oferowane destynacje, hotele oraz dodatkowe atrakcje.

Opublikowano 23 kwietnia 2019 przez admin