Mapy turystyczne w aplikacji

Hotel w Krynicy Zdrój - świąteczny wypoczynek w górach

Święta potrafią zmęczyć. A już z pewnością męczące są przygotowania do świąt. Każdemu z nas zależy, żeby ten czas był absolutnie wyjątkowy, ale przez to często wpadamy w pułapkę - mamy dużo pracy i niewiele odpoczynku. Hotel w Krynicy Zdrój to wspaniała alternatywa dla tych, którzy chcieliby spędzić okres świąteczny inaczej, niż dotychczas. A może mały wypoczynek przed Sylwestrem?

Wypoczynek w górach w świątecznej scenerii to coś, co od zawsze skutecznie kusi turystów. Wyjeżdżamy całymi rodzinami, w parach, na damskie i męskie wypady, na weekend lub znacznie dłużej. Dlaczego warto wybrać właśnie hotel w Krynicy Zdrój? Co takiego ma w sobie to miejsce, że działa jak magnez na turystów z całej Polski?

20211125101407download.jpg

1. Hotel w Krynicy Zdrój - dlaczego warto wybrać się w to miejsce?

Krynica Zdrój nie bez powodu nazywana jest perłą wśród polskich uzdrowisk. Już od ponad 200 lat przyciąga turystów i kuracjuszy. Wszystkich tych, którzy chcą porządnie wypocząć i świetnie się bawić. Co wyróżnia to miejsce pośród innych?

Krynica Zdrój położona jest na południu Małopolski. Oferuje niezwykły klimat, najsłynniejsze wody mineralne i lecznicze w kraju, piękne zabytkowe budowle i wille, wśród których warto się zgubić i leniwie pospacerować. Do tego w Krynicy Zdroju są także doskonałe warunki narciarskie. To wszystko sprawia, że właściwie o każdej porze roku warto pojechać do Krynicy Zdroju

Jednak miejscowości takie jak ta, właśnie w zimie, szczególnie w okresie świątecznym, przyciągają wielu amatorów zimowego szaleństwa. Krynica Zdrój ma wiele do zaoferowania zarówno dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek, np. podczas górskich wędrówek lub szusowania na nartach, ale też dla tych, którzy lubią po prostu się "zgubić" i niespiesznie pozwiedzać okolicę.

Wśród głównych atrakcji tego miasta wymienić należy wyjątkowy Krynicki Deptak, a przy nim Stare Łazienki Mineralne, Stary Dom Zdrojowy, Stare Łazienki Borowinowe, piękne wille i pensjonaty. Również przy Deptaku turyści mogą znaleźć Pijalnię Główną, dla której przyjeżdża tu wielu kuracjuszy.

W centrum Krynicy Zdroju znajduje się komfortowy Hotel***NAT Krynica Zdrój. Jeśli wybierzesz ten hotel w Krynicy Zdrój, całe uzdrowisko będzie na wyciągnięcie ręki.

2. Oferta hotelu w Krynicy Zdrój

Hotel spa, usytuowany w centrum miasta, stanowi świetną bazę wypadową. Ale może się okazać, że mury hotelu będziemy opuszczać niechętnie. Hotel***NAT, znajdujący się w centrum Krynicy Zdroju, wyróżnia nie tylko dogodna lokalizacja (400 m od Hotelu jest kryte lodowisko, a 100 m dalej sankostrada, ok. 600 m od Hotelu znajduje się pijalnia wód „Jan”) i miła obsługa. To miejsce ze strefą spa, dzięki której można wspaniale wypocząć po szaleństwach na stoku lub po długiej, pieszej wędrówce w góry. Chętni skorzystają tu z profesjonalnych zabiegów leczniczych. To opcja dla osób w każdym wieku.

Do dyspozycji gości jest także plac zabaw, idealny dla rodzin z dziećmi, a do tego piłkarzyki, tenis stołowy oraz bezprzewodowy Internet na całym obiekcie. Na terenie hotelu znajduje się również sala wielofunkcyjna, która pomieści nawet 100 osób, sala restauracyjna i taras widokowy - miejsce, którego nie sposób pominąć. Z niezapomnianym widokiem. 

Jeśli rozważasz już, gdzie spędzić ferie zimowe, pamiętaj, że wypad do Krynicy Zdrój to świetna okazja, by w przyjemny sposób wykorzystać bon turystyczny. Tym bardziej, że wiele wskazuje na to, iż tego roku będziemy mieć naprawdę ładną, śnieżną zimę.

Opublikowano 29 listopada 2021 przez traseo