Mapy turystyczne w aplikacji

Hotel & SPA w Borach Tucholskich - Hanza Pałac

Jesień to moment, kiedy nasz umysł i ciało muszą przygotować się na długie zimowe miesiące. Jeżeli planujesz jesienny wypoczynek z rodziną, powinieneś dołożyć wszelkich starań, aby był to czas spędzony wygodnie i aktywnie w miejscu, którego piękno spowoduje, że będziesz chciał tam wracać. Właśnie dlatego warto zapoznać się z ofertą Hanza Pałac, gdzie dokłada się wszelkich starań, aby Twój wypoczynek stał się skarbnicą najpiękniejszych wspomnień.

Piękno historii i współczesna wygoda

Hanza Pałac jest miejscem, które charakteryzuje się niezwykłym klimatem. Ulokowane u wrót Borów Tucholskich w bezpośrednim otoczeniu natury i przyrody jest furtką do pełnego i wartościowego wypoczynku. Budynek Pałacu jest w pełni odnowionym i nowocześnie wyposażonym ośrodkiem, który posiada ponad pięćdziesiąt wygodnych pokoi o różnym standardzie. Ich konstrukcja doskonale odtwarza charakter wiernie odrestaurowanego dworu. Ten historyczny klimat kontrastuje z nowoczesnym i delikatnym designem. Właśnie dlatego Hanza Pałac jest miejscem wyjątkowym, które doskonałe łączy tradycję z nowoczesnością.
Odpoczynek z całą rodziną gwarantuje pełne wyposażenie tego ośrodka. Udogodnienia znajdują się w sąsiedztwie odrestaurowanego pięknego i dużego parku. Hanza Pałac jest idealnym miejscem na wypoczynek z całą rodziną. Szczególnie atrakcyjnym dla osób, które czują potrzebę wyrwania się z miasta bez konieczności pełnego odcięcia od wygód cywilizacji. Jakie atrakcje czekają na nas i naszych bliskich w Hanza Pałac?

obraz3.jpg

Odnowa ciała i ducha

Pakiet rodzinny, który możemy zakupić w Hanza Pałac obejmuje dwa noclegi w pięknie urządzonych przestronnych pokojach typu Lux albo Studio oraz obiadokolację w formie bufetu. Pakiet obejmuje dwójkę dorosłych oraz dwoje dzieci do piętnastego roku życia.
Jedną z największych atrakcji pobytu jest nieograniczony dostęp do strefy wellness&spa. W jej ramach dostajemy możliwość skorzystania z basenów i jacuzzi, z których roztacza się piękny widok na park. Ponadto mamy do dyspozycji saunę i łaźnię parową, gabinety odnowy SPA oraz pokój relaksu. To wszystko sprawi, że odpoczniemy i nabierzemy sił na nadchodzące tygodnie i miesiące. Zadbanie o ciało i ducha to najlepsza kompozycja, jaką można sobie zafundować podczas relaksującego weekendu z rodziną. Towarzystwo pięknych widoków i bliskość natury z pewnością dopełnią dzieła.

Aktywny wypoczynek i atrakcje dla dzieci

Każdy, kto wyjeżdżał na urlop z dziećmi wie jak duże wyzwanie stanowi zorganizowanie im pełnego radości i interesującego czasu. Właśnie dlatego Hanza Pałac w swojej ofercie ciekawe i rozwijające animacje dla najmłodszych, które odbywają się w każde sobotnie przedpołudnie. Ponadto na terenie hotelu znajduje się doskonale wyposażony plac zabaw, na którym dzieciaki z pewnością spędzą pełen radości i zabawy czas. Ośrodek oferuje także kolejkę tyrolską, drzewo wspinaczkowe i mini zoo. Gdyby jednak pogoda nie dopisała, można z powodzeniem skorzystać z atrakcji dostępnych wewnątrz hotelu. Do dyspozycji gości jest pokój z konsolą PlayStation, piłkarzyki i bilard.

Jeżeli będziemy mieli ochotę na bardziej aktywny wypoczynek, możemy skorzystać z dostępnych za darmo kijków do nordic walking. Jesienny wypoczynek w Hanza Pałac to doskonały sposób na relaks i dobrą zabawę dla całej rodziny.

Opublikowano 18 listopada 2019 przez traseo