Mapy turystyczne w aplikacji

Galapagos - wakacje pełne tajemnic

Wakacje na Galapagos - dlaczego warto?

Wyspy Galapagos to z pewnością marzenie wielu osób. Egzotyczne zwierzęta, wspaniała przyroda, interesująca ludność i oczywiście bajkowe plaże, ciepła woda i masa słońca. To wszystko to, co przyciąga żądnych przygód turystów na Archipelag Galapagos. Najwspanialsze są z pewnością wszechobecne zwierzęta, dzięki, którym to wyjątkowe miejsce nazywane jest zaczarowane wyspy. Rezerwat morski Galapagos z pewnością jest rajem dla fanów dzikiej przyrody, nawet dziewiczej. Możesz w nim spotkać legwany morskie, lwy morskie, a także wiele innych niesamowitych gatunków. Archipelag złożony jest z 19 wysp oraz około tysiąca malutkich wysepek i samotnych skał. 

Wyspy Galapagos - raj dla poszukujących przygód 

Na wyspach Galapagos znajduje się w zasadzie wszystko to, czego może poszukiwać każdy żądny przygód Europejczyk, który w swoim kraju, na co dzień nie można blisko obcować z naturą, a tym bardziej podglądać najdzikszych gatunków w ich naturalnym środowisku. Możesz zakosztować wyjątkowej kąpieli w towarzystwie żółwi morskich, natomiast na lądzie z pewnością spotkasz legwany lądowe. Jeśli jesteś fanem koników morskich również i one kołyszą się w wodzie i wystarczy, że założysz maskę do snurkowania, aby móc bez trudu je obserwować. Warto wspomnieć, że Park Narodowy Galapagos wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Co ciekawe gatunki endemiczne, takie jak np. legwany morskie możesz spotkać jedynie na Galapagos. 

wakacje-galapagos-traseo.jpg

Archipelag Galapagos - dzika natura na wyciągnięcie ręki

Jeśli wybierasz się na wakacje za granicą i zastanawiasz się nad idealny kierunkiem, z pewnością warto wziąć pod uwagę urlop na wyspach Galapagos. W dobrych biurach podróży takich jak Relaksmisja znaleźć możesz wiele ciekawych atrakcji, które pozwolą Ci jednocześnie zrelaksować się i zażyć błogiego relaksu na rajskich plażach, a także przeżyć przygodę swojego życia. Gwarantujemy, że ani przez chwilę nie będziesz się nudził. Możliwość spaceru po brzegach kraterów wulkanów, obserwacja dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku, nurkowanie, snurkowanie i surfing, to jedynie część atrakcji, których możesz się spodziewać. Z pewnością będzie to najlepsze, co przeżyjesz w swoim całym życiu. Możesz nie tylko popłynąć na Tahiti, ale również na inne rajskie wysepki. Gwarantujemy, że już zawsze będziesz marzył o tym, aby wrócić w to miejsce. Wyspy Galapagos są tak rozległe i absolutnie magiczne, że potrzeba kilku wycieczek, aby móc w pełni je zwiedzić i nacieszyć się ich wspaniałym klimatem. 

Opublikowano 11 lipca 2022 przez traseo