Mapy turystyczne w aplikacji

Bardo Śląskie - Silver Run

W kwietniu zapraszamy Wszystkich biegaczy na 20-tą  edycje zawodów charytatywnych w cyklu biegów górskich Silver Run do miasta Bardo na Dolnym Śląsku, położonego w sercu G. Bardzkich. Biegacze mają do dyspozycji trzy trasy 5/12/21km wytyczone w po szlakach turystycznych i duktach leśnych do transportu drzewa, o nawierzchni szutrowej w 95% i 5% kamienistej  na podbiegach w okolicach wzniesień G. Bardzkich. Dla dzieci Organizator przewiduje darmowy bieg na dystansie 250m z  medalami i upominkami dla finalistów.

silver-bardo-a310241.jpg

 

Silver Run to unikalna  atmosfera i aktywny wypoczynek połączony z pomaganiem podopiecznym Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego. Aktywne pomaganie jest wzbogacone o współzawodnictwo, a celem jest zebranie środków na darmowe i pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ubogich rodzin, ośrodków wychowawczych; socjoterapii zakładów poprawczych oraz resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych.

Zawody już po raz 7 odbywają się w mieście Bardo i po raz trzeci partnerem zawodów Silver Run jest Gmina Bardo, a na rywalizację zapraszają Burmistrz Barda, oraz Sponsorzy;   Ski-Raft, Sponsor Główny APTENEO.PL

W czasie zawodów odbędzie się piknik ekologiczny w czasie którego odbędzie się między innymi wymiana starych i zepsutych telefonów komórkowych, smartphonów oraz tabletów na sadzonki drzew, degustacje produktów ekologicznych z regionu itd.

Nagrody w zawodach

Organizator przewiduje nagrody i wyróżnienia w dla finalistów trzech pierwszych zawodniczek i trzech pierwszych zawodników z  każdego  dystansu w ramach kategorii open kobiet i mężczyzn określonych w pkt. VII ust. 9 regulaminu, w formie pamiątkowych statuetek, nagród rzeczowych, voucherów na usługi i produkty przekazane od Sponsorów zawodów Silver Run.

Dla zawodników nienagrodzonych w klasyfikacji  finalistów dla wszystkich dystansów i kategorii zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe, bony od Organizatora Sponsorów i Patronów zawodów Silver Run, każdy uczestnik, otrzyma medal pamiątkowy i posiłek regeneracyjny.

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora.

 

Opublikowano 29 marca 2022 przez traseo