Mapy turystyczne w aplikacji

Baltic Race 2016

Ideą Break The Limits Baltic Race 2016 jest zebranie pieniędzy na obozy żeglarskie dla dzieci z domu dziecka i ubogich rodzin poprzez organizację wyścigu jachtów z Polski do Szwecji. Udział w wyścigu może wziąć każdy, kto czuje się na siłach, aby przepłynąć Morze Bałtyckie na początku maja. Każda załoga zbiera fundusze poprzez udostępnienie powierzchni reklamowej na jachtach, flagach i stronie wyścigu. Będziemy ścigać się z Sopotu (Polska) do Kalmar (Szwecja) i z powrotem. Zwycięzców wyłonimy w dwóch kategoriach: załoga, która najszybciej pokona całą trasę (ok. 380 mil morskich) oraz załoga, która zbierze największa kwotę wśród sponsorów na obozy dla dzieci.

Każda załoga zbiera środki finansowe, które zostaną przeznaczone na obozy żeglarskie dla dzieci z domu dziecka w Łbiskach pod Warszawą. Na cele zbiórki zostanie udostępnione subkonto, na które sponsorzy przeleją środki. Dodatkowo, aby zmotywować poszczególne załogi do zbiórki, każdej załodze zostanie udostępniona zakładka na stronie www.breakthelimits.pl/balticrace, gdzie członkowie poszczególnych ekip będą mogli przesyłać materiały związane z ich przygotowaniami i przebiegiem zbiórki. Role zarządzającą nad poszczególnymi zakładkami pełnia organizatorzy jednakże treści i częstotliwość wpisów jest całkowicie zależna od członków załóg lub robiona za zgodą załogi. Członkowie poszczególnych załóg będą mogli udostępniać treści zakładek dotyczących ich zespołów na portalach społecznościowych. Organizatorzy będą pełnili rolę doradczą.

O fundacji

Fundacja Break The Limits powstała w 2015 na bazie projektu Break The Limits. Głównymi założeniami projektu było zdobywanie ciekawych miejsc na świecie w sposób wymagający dużego wysiłku i determinacji. Przez 3 lata udało się zrealizować 4 przedsięwzięcia. Ekipa Break The Limits przejechała 6000 km na rowerach na przylądek Nordkapp, wspięła się na najwyższy szczyt Europy Mont Blanc, okrążyła Sri Lankę na motocyklach i – pod okiem niepełnosprawnych sportowców przygotowała się do zorganizowanego po raz pierwszy w Polsce triathlonu z cyklu IRONMAN.

Opublikowano 1 kwietnia 2016 przez admin