Mapy turystyczne w aplikacji

Aktywne wakacje – NO LIMITS

Wakacje w cichym kurorcie już nie wyglądają tak atrakcyjnie jak dekadę temu. Wzrosło tempo życia i stopień zachłanności na nie. Nawet na urlopie chcemy być w ciągłym ruchu, pokonywać strach i własne słabości. Cieszyć się z kolejnych sukcesów. Dla ludzi żądnych wrażeń i przygód powstała specjalna oferta – wakacje No Limits by ITAKA.

Zastanawiasz się czy rafy koralowe naprawdę są tak piękne, jak pokazują to filmy przyrodnicze? Przestań się zastanawiać, sprawdź to! Nic nie stoi na przeszkodzie by popatrzeć na rafę koralową własnymi oczami. Wakacje połączone z kursem nurkowania to dokładnie to, czego potrzebujesz. Pod okiem doświadczonego nurka-instruktora przeżyjesz podwodną przygodę życia, przywitasz żółwie morskie i spenetrujesz podwodne jaskinie. Podwodny świat czeka!

Lubisz wodę, ale nie chcesz się zanurzać? Wolisz czuć słońce na twarzy i wiatr we włosach? To właśnie dla takich ludzi jak Ty wymyślono deskę z żaglem. Daj się ponieść przygodzie na wodzie! Zamieszkaj w hotelu przy plaży by mieć jak najbliżej do wody i morskich fal. Poznaj innych surferów i dziel z nimi pasję do pokonywania morskich fal na desce. Poczuj się jak zdobywca oceanu, pan i władca morskich fal.

Zdarzyło Ci się marzyć o pójściu dokąd nogi poniosą? Może właśnie w ten sposób spędzisz wakacje? Jak myślisz, jak daleko potrafisz zajść? Nie stawiaj sobie granic, postaw na trekking i zajdź naprawdę daleko. Może na szczyt Kilimandżaro albo na legendarny starożytny Olimp? Zanocuj w drodze na wysokości 4000 m n.p.m. Poczuj się jak prawdziwy himalaista. Zerknij przy okazji na zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Żyrafa na wolności robi wrażenie, prawda?

Masz chęć na przygodę życia, ale nie wiesz dokładnie jakiego rodzaju miałaby to być przygoda? Wiesz, że chcesz spędzić aktywne wakacje, ale nie wiesz jak? Postaw na wycieczkę multiaktywną, każdego dnia będzie czekało na Ciebie nowe wyzwanie. Spływ kajakowy, przejazd rowerem, trekking, nurkowanie, żeglowanie, przejażdżka na słoniach… Z rodziną, przyjaciółmi, a nawet z dziećmi. Wycieczki multiaktywne to propozycja dla wszystkich bez względu na wiek, stopień sprawności oraz umiejętności.

Patrzysz na swoje zeszłoroczne zdjęcia z wakacji i zastanawiasz się, co robisz nie tak, dlaczego nie są tak fantastyczne jak zdjęcia w katalogach biur podróży? Z niechęcią myślisz o komputerowych ulepszaczach, z których nie umiesz korzystać? Skorzystaj z wyjątkowej oferty wyjazdu wakacyjnego w ciekawe miejsce połączonego z kursem fotografowania. I to nie byle jakim kursem, bo Twoim instruktorem będzie jeden z najlepszych nadwornych fotografów magazynu National Geographic! Daj się zabrać na niezwykłą wyprawę i przywieź z niej zdjęcia, na widok których znajomi zaniemówią.

Wakacje no limits to nowatorska forma wypoczynku, łącząca w sobie zwiększoną aktywność fizyczną oraz możliwość przeżycia życiowej przygody. Nie ma ograniczeń czasowych, wiekowych, nie trzeba przechodzić testów sprawnościowych. Prawdziwe wakacje bez granic ni kordonów. Daj się ponieść - Sprawdź oferty aktywnych wakacji z ITAKĄ!

Opublikowano 1 lutego 2016 przez admin