Mapy turystyczne w aplikacji

Tatry z biurem podróży Apter

Kto chętny na wyprawę w Tatry, ręka do góry! My się wybieramy i szczerze polecamy – w końcu Tatry uchodzą za najpiękniejsze góry w Polsce – czasami przebijają się jakieś inne opinie, ale tutaj chyba można zaznaczyć punkt dla Tatr ;) Wybierając się w góry musicie pamiętać o wielu sprawach, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo. Dobrą opcją jest też skorzystanie z oferty biura podróży, które zorganizuje wszystko od A do Z – tak jak biuro podróży Apter.

Tatry Zachodnie. Orlą Percią Tatr Zachodnich

Przejście kondycyjne w Słowackich Tatrach Zachodnich to impreza dla osób, które wybierają się w Alpy lub inne góry Europy i planują przejścia głównie trasami długimi i trudnymi. Szczególnie polecamy go osobom, które wybierają się na wysokogórskie tury alpejskie. Przejście kondycyjne prowadzone jest przez doświadczonych przewodników. Program utworzono tak, aby trasy były wymagające, odpowiednio długie, z istotnymi różnicami wysokości.Dodatkową trudnością są ekspozycje i sztuczne ubezpieczenia na grani pomiędzy Skrzyniarkami a Rohaczem Płaczliwym i Rohaczem Ostrym.

Szczegóły

Tatry. Po drugiej stronie Rysów

Przejście kondycyjne w Słowackich Tatrach Wysokich to impreza u schyłku lata, dla osób, które lubią przejścia trasami długimi i trudnymi.Przejście kondycyjne prowadzone jest przez doświadczonych przewodników. Program utworzono tak, aby trasy były wymagające, odpowiednio długie, z istotnymi różnicami wysokości. Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne w górach, zastrzegamy sobie prawo zmiany tras. Zmiany może dokonać przewodnik, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników.

Szczegóły

Tatry Wysokie – honorne przełęcze. Przejście kondycyjne

Przejście kondycyjne w Słowackich Tatrach Wysokich to impreza na zakończenie sezonu, dla osób, które lubią przejścia trasami długimi i trudnymi.

Przejście kondycyjne prowadzone jest przez doświadczonych przewodników. Program utworzono tak, aby trasy były wymagające, odpowiednio długie, z istotnymi różnicami wysokości. Termin imprezy ( I połowa października), to czas, gdy warunki w Tatrach mogą być już trudne, z możliwością oblodzeń i świeżego śniegu.

Z tego powodu zastrzegamy sobie prawo zmiany tras, ze względu na bezpieczeństwo.

Szczegóły

Tatry. Karnawałowe Posiady Aptera

Dawniej zimą na Podhalu, gdy nie było zbyt wiele pracy a zmrok zapadał szybko, górale mieli czas, aby się spotkać, pogadać, zagrać na skrzypkach, zaśpiewać… Posiady oznaczają spotkanie, po to, aby „posiedzieć”. My zapraszamy na te niezwykłe chwile pod Tatrami w karnawale, gdy Zakopane wygląda świątecznie a góry iskrzą w śniegu…Posiedzimy i zabawimy się wieczorem, a w dzień zrobimy tury w Tatrach: na nartach, na rakietach śnieżnych lub po prostu pieszo…

Szczegóły

Tatry Zachodnie. Przejście kondycyjne

Przejście kondycyjne w Tatrach Zachodnich to impreza dla osób, które wybierają się w Alpy lub inne góry Europy i planują przejścia głównie trasami długimi i trudnymi. Szczególnie polecamy go osobom, które wybierają się na wysokogórskie tury alpejskie. Przejście kondycyjne prowadzone jest przez doświadczonych przewodników. Program utworzono tak, aby trasy były wymagające, odpowiednio długie, z istotnymi różnicami wysokości. Termin imprezy (I połowa maja), to warunki wciąż trudne, z możliwością oblodzeń i zalegającego, starego śniegu a także świeżych opadów.

Szczegóły

 

 

 

Opublikowano 19 lipca 2017 przez admin