Mapy turystyczne w aplikacji

Na majówkę z Traseo! Najciekawsze trasy z różnych części Polski

Na Mazury czy w góry? Morze czy południe Polski? Już niebawem cała Polska wyruszy na majówkę, a wraz z tym w ruch pójdą grille, rowery i namioty. Chociaż pogoda zapowiada się niepewna, mamy nadzieję, że w ostatniej chwili słońce wyjrzy zza chmur i temperatura nieco się podniesie. Mamy też nadzieję, że w ruch także pójdzie Traseo i nasz serwis powiększy się o kolejne, fantastyczne trasy. Przygotowaliśmy krótkie zestawienie tras z różnych zakątków kraju, korzystajcie z propozycje i dzielcie się swoimi trasami!

———————————————–
Mazury

Na dobry początek niezwykle ciekawa mazurska trasa – dookoła Jeziora Wigry:

Zobacz inne trasy z tych okolic.

Ełk, Łomża, Suwałki – niezliczone ilości jezior i szlaków rowerowych, pomysły na piesze wycieczki, krótsze i dłuższe. Można się wybrać na rowerową wycieczkę z Piasków do Mikołajek lub pospacerować po ełckiej promenadzie. Rejon ten to także Biebrzański Park Narodowy, którego nie można nie odwiedzić będąc w pobliżu.

Na trasach z tej części kraju mogą się przydać mapy dostępne w naszej aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy:

———————————————–
Tatry

Kolejnym często odwiedzanym rejonem są oczywiście Tatry. Tutaj nie może zabraknąć trasy do Doliny Pięciu Stawów. Warunki w Tatrach są dosyć trudne, na obecną, chwilę, dlatego pamiętajcie, aby do wędrówek górskich zawsze podchodzić ze zdrowym rozsądkiem!

Zobacz inne trasy z tych okolic.

W Tatrach znaleźć możecie także łatwiejsze trasy. Na przykład do Doliny Kościeliskiej, do której dojście jest bardzo łatwe, a stamtąd można wyruszyć na dalsze szlaki, chociażby do Doliny Lejowej.

Na trasach z tej części kraju mogą się przydać mapy dostępne w naszej aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy:

———————————————–
Bieszczady

Ostatnim regionem, który krótko opiszemy będą Bieszczady. Bo jakże to, majówka bez Bieszczad? ;) warunki na szlakach są całkiem znośne, ale jadąc w Bieszczady pamiętajmy o tych mniej popularnych miejscach: Jeziorka Dusztyńskie czy też o rezerwacie Sine Wiry. Osławione połoniny także czekają na turystów, szlaki są nieco błotniste, ale zieleń już nadchodzi wielkimi krokami ;)

Na trasach z tej części kraju mogą się przydać mapy dostępne w naszej aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy:

Opublikowano 25 kwietnia 2017 przez admin