Mapy turystyczne w aplikacji

Ładowarka rowerowa Kemo

Początek sezonu rowerowego to dobry moment, by zadbać o swój jednoślad, jak i elementy jego wyposażenia, które sprawią, ze jazda rowerem sprawi nie tylko ogromną przyjemność, ale także niczym nie zaskoczy.

Źródło: forum.conrad.pl (aut. filipo)

Przygotowanie do dłuższych wypraw rowerowych wymaga sprawdzenia i nasmarowania łańcucha, kontroli ciśnienia w oponach i przygotowania pozostałych akcesoriów. Często wykorzystywane urządzenia nawigacyjne, telefony mogą jednak w najmniej spodziewanym momencie ulec rozładowaniu. Sklep Conrad oferujący szeroką gamę akcesoriów rowerowych w swoim asortymencie posiada urządzenie, które pomoże zapobiec rozładowaniu najczęściej używanych sprzętów elektronicznych. Ładowarka rowerowa Kemo M172 sprawi, że urządzenia elektroniczne, z których korzystasz podczas jazdy, będą w pełni sprawne.

Ładowarka zbudowana jest z pełnego mechanizmu zasilającego, przewodu zakończonego złączem mini-USB oraz trzech przewodów, które powinny zostać podłączone do ramy roweru, oświetlenia i zacisku dynama. Ładowarka jest wstępnie przygotowana do montażu, co sprawia, że nie wymaga od użytkownika przygotowania dodatkowych urządzeń. Wystarczy, że ładowarka Kemo zostanie przymocowana do dynama rowerowego i w sposób przyjazny środowisku zasili energią elektryczną wszystkie przydatne podczas jazdy urządzenia.Dzięki możliwości podłączenia ładowarki do praktycznie każdego rodzaju dynama powstaje prąd do zasilania lub ładowania akumulatora systemu nawigacji, palmtopa, telefonu komórkowego, a także odtwarzacza MP3 podczas jazdy rowerem.

W zestawie znajduje się kabel ze złączem mini-USB oraz adapter ułatwiający ładowanie sprzętów elektronicznych z częściej użytkowanym wejściem micro-USB. Telefon, nawigacja lub odtwarzacz MP3 ładowany jest prądem o optymalnym napięciu odpowiadającym złączu USB komputera. Sygnalizacja ładowania odbywa się za pomocą czerwonej diody LED, która wskazuje pracę urządzenia.

Ładowarka Kemo M172 wykonana jest z dobrej jakości materiałów; układ zasilający zalany żywicą epoksydowaną zapewnia jej trwałość i wodoszczelność.Dzięki zamontowanemu na zewnątrz przełącznikowi urządzenie pozwala na szybką zmianę trybu pracy: z trybu ładowania na tryb oświetlenia. Jazda w nocy będzie łatwiejsza i bardziej bezpieczna, jeśli przełącznik zostanie ustawiony w pozycji „Light”, dzięki czemu oświetlenie roweru będzie zasilane z dynama.Montaż ładowarki rowerowej jest prosty i nie sprawi jej użytkownikom żadnego problemu,pozwoli natomiast w pełni korzystać z funkcji urządzeń elektronicznych przydatnych podczas jazdy. Twoja nawigacja zaprowadzi Cię do celu, a odtwarzacz MP3 umili czas podczas podróży. Zapomnij o rozładowanym telefonie – z ładowarką rowerową Kemo naładujesz go nawet na wyjątkowo wymagającej trasie.

Opublikowano 31 marca 2014 przez admin