Mapy turystyczne w aplikacji

Konkurs: Tuttek idzie w góry. A Ty?

Wraz z wrześniem, który zagościł nie tylko na kartkach naszego kalendarza, ale i za naszymi oknami, czas pomyśleć intensywniej o górskich wędrówkach. Zgodnie z prognozami, cała południowa Polska i jej wzniesienia będą idealnym miejscem na spacer po pracy czy weekendową włóczęgę. Ci, którzy mają jeszcze niewykorzystany urlop, również w tym kierunku powinni skierować swe kroki – jedyny dylemat, jaki nam się pojawi, to czy wybrać Bieszczady, Beskidy, Sudety, Tatry, Pieniny, Karkonosze… Przecież o tej porze roku wszystkie są najpiękniejsze!

Tuttek nie ma wątpliwości – nie jest ważne, w które z naszych pięknych, rodzimych pasm się wybierzemy, i tak będzie pięknie. Zaprasza więc wszystkich Was na szlaki wszystkich polskich (i nie tylko) gór – a także zgłaszania ich do konkursu Traseo.pl, w którym do zdobycia są naprawdę atrakcyjne nagrody…

Najlepsza wrześniowa trasa górska otrzyma Namiot Sierra

Przyznane zostaną jeszcze dodatkowo wyróżnienia, których zdobywcy otrzymają praktyczne zestawy turystyczne (kompletowane losowo spośród poniższych nagród):

Kubek termiczny Ręcznik frota
Plecak Jeran Koszulka wiking man
Karabinek Alu Tuttu
Przewodnik Bezdroży 

 

Przewodnik Bezdroży

Zasady konkursu w skrócie:

  1. Konkurs trwa od 1 do 30 września 2012 r.
  2. Do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl od 1 do 30 września 2012 r.
  3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Regulamin konkursu Tuttu idzie w góry.

 

Opublikowano 31 sierpnia 2012 przez admin