Mapy turystyczne w aplikacji

Konkurs na trasę literacką

Wiele jest miejsc w Polsce, które są mniej lub bardziej związane z życiem danego pisarza, jego twórczością lub z bohaterem, którego wykreował. Miejsca te niejednokrotnie nie są powszechnie znane, wiedzą o nich tylko nieliczni…

Tym razem zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie na trasę literacką. Rejestrujcie i rysujcie trasy związane z życiem wybranego pisarza, z jego miejscem urodzenia lub zamieszkania, z postaciami bohaterów książek. Na Waszej trasie może znaleźć się dom twórcy lub miejsce, które często odwiedzał. Może to także być pomnik poświęcony jego osobie. Przybliżcie innym podróżnikom swoje (i nie tylko swoje) okolice związane z literaturą. Napiszcie kto i dlaczego jest związany z prezentowanym przez Was szlakiem. Liczymy na Waszą kreatywność, ciekawe zdjęcia, interesujące opisy i waypointy z najważniejszymi miejscami.

Dodatkowo, jeśli w dniach 26-28 października zamierzacie wybrać się na krakowski festiwal „Travenalia” macie okazję na to, aby zdobyć więcej nagród książkowych. Wgrajcie do naszego serwisu trasę, a później, na „Travenaliach”, odnajdźcie urnę, do której wrzucicie karteczkę ze swoim traseowym loginem i nazwą trasy zgłoszonej do konkursu. Czekajcie na rozwiązanie konkursu i wybierajcie nagrody z tej listy :)

Nagrody

dwie najlepsze trasy otrzymają plecak turystyczny, kubek termiczny z logo Traseo.pl oraz książki „Literacki Atlas Polski”. Książki te otrzymają także osoby, którym przyznane zostaną wyróżnienia.

 

Zasady konkursu w skrócie:

  1. Konkurs trwa od 5 do 31 października 2012 r.
  2. Do konkursu można zgłaszać trasy dodane do Traseo.pl od 5 do 31 października 2012 r.
  3. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Regulamin konkursu na trasę literacką.

 

Opublikowano 8 października 2012 przez admin