Mapy turystyczne w aplikacji

Garmin24.pl – na każdą drogę!

Garmin24.pl to najstarszy w Polsce zbiór trzech stacjonarnych autoryzowanych sklepów z urządzeniami GARMIN oraz największy w kraju sklep internetowy posiadający w swojej ofercie wszystkie cuda jakie GARMIN wymyślił. W sklepie Garmin24.pl znajdziecie również wszystkie dostępne akcesoria GARMIN oraz pełen zakres map na poszczególne urządzenia.

W Garmin24.pl dostępna jest także specyfikacja techniczna do szerokiej gamy urządzeń co ułatwi ich obsługę. Dodatkowym atutem zakupów w Garmin24.pl jest wysoko wyspecjalizowana obsługa – dziesięć lat doświadczenia w handlu GARMINami sprawia iż zakupów w niniejszym sklepie dokonujemy świadomie i bezbłędnie, mając dostęp do wszystkich promocji ale także oprogramowania – najnowszych map i akcesoriów.

Zakupy w Garmin24.pl sprawiają dużą przyjemność nie tylko ze względu na niskie ceny produktów w porównaniu do konkurencji, ale także ze względu na miłą obsługę klienta jak i dobrą znajomość oferowanych urządzeń.

Urządzenia które chcielibyśmy polecić Wam ze szczególną uwagą to:

Ręczne urządzenie Garmin Alpha 100 z obrożą Garmin TT15

Obroża Garmin TT15 zawiera innowacyjne funkcje trenerskie (tresura psa za pomocą wibracji, dźwięku lub stymulacji). Przesyłanie danych z urządzenia do obroży odbywa się na zasadzie radiowego przesyłu danych na zastrzeżonej częstotliwości. Jedno urządzenie może być podpięte nawet do piętnastu obroży o zasięgu do 14,5 km. Obroża ma funkcję wirtualnego ogrodzenia i wibracyjnych sygnałów ostrzegających psa. Garmin Alpha 100 ma duży wyświetlacz dotykowy o przekątnej 7,6 cm umożliwiający obsługę również w rękawiczkach. Urządzenie ma fabrycznie wgraną super szczegółową mapę Europy ale także istnieje możliwość subskrypcji zdjęć satelitarnych BirdsEye. Myśliwi i strażnicy obiektów mogą teraz w pełni kontrolować swoje psy, a turyści mogą mieć pewność. że ich psiaki będą bezpieczne nawet na najdzikszych szlakach i bezdrożach. Urządzenie działa zarówno w systemie GPS jak i GLONASS. Przewodnik może nawet wydawać komendy dźwiękowe swojemu psu (system dźwięków i wibracji). Jeśli rzeczywiście zależy Ci na bezpieczeństwie i komforcie swojego psa w ekstremalnych warunkach – nie czekaj z zakupem urządzenia Garmin Alpha 100 z obrożą TT15 aż będzie za późno…

Garmin Astro320
Specjalistyczne urządzenie z obrożą do monitorowania psa nieco mniej zaawansowane od Alpha 100, przeznaczone dla psów myśliwskich, specjalnych i wyprawowych. Zasięg podobnie jak w Alpha 100 to aż 14,5 km! Zasięg zarówno w systemie amerykańskim GPS jak i rosyjskim GLONASS. Astro 320 można podpiąć jednocześnie aż do dziesięciu obroży. Zestaw zawiera urządzenie Astro 320 i nadajnik – obrożę T5. Podobnie jak Alpha 100 urządzenie jaest bardzo odporne na negatywne czynniki mechaniczne i cechuje się wysokim stopniem wodoszczelności. Bateria w urządzeniu „trzyma” 26 godzin w zwykłym trybie z aktualizacją co 5 sekund i 54 godziny w trybie ratunkowym z aktualizacją pozycji GPS psa co dwie minuty. Urządzenie obsługuje mapy TOPO oraz City Navigator NT (drogi). Śledzenie psa na ekranie urządzenia Astro 320 jest bardzo szczegółowe i pozwala nawet dokładnie określić ukształtowanie terenu i gęstość roślinności dla bezpieczeństwa naszego czworonoga. Urządzenie posiada funkcję błyskawicznego powiększenia na ekranie by bez problemu odnaleźć psa. Zapis śladu w standardowym formacie .gpx

Jedziecie na ryby?


Zabierzcie echosondę by namierzyć drapieżniki…
Z sonarami GARMIN STRIKER żaden okaz nie pozostanie poza Waszym zasięgiem.
Echosondy GARMIN nie tylko z niespotykaną wręcz dokładnością pokazują ryby ale także pozwalają na znaczenie dobrych miejscówek i innych punktów jak pomosty dla łodzi czy plaże pełne turystek :)

Ceny echosond GARMIN wahają się od 700 do 3 500 zł w zależności od funkcjonalności urządzenia i innych ważnych czynników jak wielkość wyświetlacza i dokładność czujnika ryb.
Np. prosty GARMIN STRIKER 4 to prosta 3,5 calowa kolorowa echosonda z czujnikiem ukształtowania dna, głębokości i doskonały sonar ryb wskazujący ich wielkość i ewentualną wielkość ławicy. Ponadto do STRIKER 4 można podłączyć bardziej czułe przetworniki GT8 lub GT15 (sprzedawane osobno).

 

 

Urządzenie Garmin STRIKER 4dv charakteryzuje dużo większa czułość i dokładność od opisywanego powyżej „młodszego krewniaka”.

STRIKER 4 dv nie tylko uchwyci ławicę sandaczy ale także obliczy najkorzystniejszą prędkość dryfu i zapamięta największe osobniki.

 

Sprawdźcie też pozostałe echosondy wędkarskie z aktualnej oferty Garmin24.pl:
https://www.garmin24.pl/pl/p/Garmin-STRIKER-5dv/1434
https://www.garmin24.pl/pl/p/Garmin-STRIKER-7dv/1435
https://www.garmin24.pl/pl/p/Garmin-STRIKER-7sv/1436

A może by tak taktyczny zegarek z GPS?

Seria zegarków GARMIN Fenix/Tactix/Quatix przyda się zarówno na co dzień jak i w najbardziej ekstremalnych warunkach – pomyślcie np. w sytuacji zaginięcia w górach albo na morzu zegarek GARMIN może uratować Wam życie dzięki sygnałowi Waszej pozycji GPS.

Zegarki GARMIN to także Wasi personalni trenerzy i mierniki Waszych sił.

Czy np. skorelowany pomiar tętna z dystansem i prędkością biegu, który odbyliście to nie wystarczający dowód na przydatność zegarka Garmin, dodajmy do tego jeszcze wbudowaną nagrywarkę śladu GPS i mamy komputer w tarczy zegarka.

Ceny zegarków GARMIN zaczynają się już od około 1600zł.

 

Wyprawa życia czy wycieczka w góry?

Z GARMIN eTrex żadna przygoda nie pozostanie bez echa…

Dotykowy wyświetlacz na miarę o rozmiarach 3,6×5,5 cm, praca na dwóch zwykłych bateriach AA (szesnaście godzin). Funkcjonalność zarówno w GPS jak i GLONASS oraz mapy TopoActive całej Europy (łącznie 46 Państw), stawiają urządzenie eTrex Touch 25 na górnej półce przenośnych turystycznych nawigacji. Cena: 1040zł

Nie dajmy szansy niewiedzy, gdy mapa nas prowadzi bezbłędnie – z urządzeniem eTrex Touch 35 zawsze osiągniemy cel i wrócimy do bazy. Niniejszy nawigator ma wiele przydatnych funkcji jak np. wysokościomierz czy tak pożądana funkcja w ekstremalnych warunkach – śledzenia na żywo. Cena: 1249 zł

 

 

Sprawdźcie także:

https://www.garmin24.pl/gpsmap64
https://www.garmin24.pl/nawigacja_turystyczna_garmin_etrex

Z GARMINem jazda na motorze to bezgraniczny komfort:
Pięciocalowy, czytający dotyk w rękawicach ekran, bezterminowo darmowe mapy całej Europy, nawigacja omijająca drogowe niebezpieczeństwa – to tylko niektóre z zalet motocyklowej nawigacji ZUMO. Motocyklista może być dla bezpieczeństwa monitorowany podczas rajdu. Nawigacja zawiera też elektroniczny czujnik paliwa i ciśnienia opon!

Salony firmowe Garmin24.pl:

Salon Garmin24.pl – Poznań
ul. Wierzbięcice 17
61-561 Poznań
poznan@garmin24.pl
500 521 500 (wew. 1)

Salon Garmin24.pl – Wrocław
ul. Św. Wincentego 17
50-252 Wrocław
wroclaw@garmin24.pl
500 521 500 (wew. 2)

Salon Garmin24.pl – Gdańsk
ul. Partyzantów 72
80-254 Gdańsk
gdansk@garmin24.pl
500 521 500 (wew. 3)

Artykuł przygotowany we współpracy z Garmin24.pl

 

autor: Marcin Barszcz

Opublikowano 7 lipca 2016 przez admin