Mapy turystyczne w aplikacji

Festiwal Podróżniczy Travenalia

YPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">






Już kolejny raz, począwszy od 2010 roku, w krakowskiej Auli o nazwie Auditorium Maximum zbiorą się jedni z najodważniejszych i „najtwardszych” podróżników Polski. Opowieści o Wielkim Szlaku Himalajskim, wspomnienia z wysp Oceanii, setki zdjęć ze wszystkich części świata, niesamowite spotkania z ludźmi , czyli jednym słowem… TRAVENALIA!!!

Szósta edycja tego wydarzenia po raz kolejny daje możliwość zbliżenia się i poznania najbardziej zagadkowych krain świata. Ten festiwal podróżniczy to świetna okazja dla każdego – gdyż jest to impreza otwarta – do  zaplanowania własnych podróży, zainspirowania się przygodami innych i odważenie się na przeżycie niesamowitych przygód! To także świetna alternatywa do spędzenia popołudnia lub wieczoru w gronie rodzinnym czy też z przyjaciółmi.

Już niedługo, bo w sobotę i niedzielę 22 i 23 października przy ulicy Krupniczej  33 w Krakowie spotkania, zdjęcia, filmy i… konkursy! Atrakcyjne nagrody czekają dla najodważniejszych w przerwach między prelekcjami. Wraz z Uniwersytetem Jagiellońskim organizatorzy serdecznie zapraszają na Festiwal i do śledzenia strony internetowej: www.travenalia.pl

Opublikowano 30 września 2016 przez admin
All Comments (0)
No Comments