Mapy turystyczne w aplikacji

5 akcesoriów rowerowych, o których nie miałeś pojęcia

Jesteś amatorem i na rower wskazujesz tylko w weekendy, a może realizujesz się jako zawodowiec i na dwóch kółkach spędzasz przynajmniej po kilka godzin dziennie? Niezależnie od twojej formy i roweru na jakim jeździsz, dziś przedstawimy ci 5 oryginalnych akcesoriów, w które możesz wyposażyć swój jednoślad.

TOP 1: Skórzane rękawice z wbudowanymi lampami oświetleniowymi

Japońskich inżynierom nie brakuje fantazji. W sprzedaży pojawiły się właśnie skórzane rękawice z wbudowanymi oprawami oświetleniowymi typu LED. Co prawda przynajmniej na razie są dostępne tylko w japońskim Amazonie, ale być może z czasem zagoszczą też w Europie.

Z informacji podanych przez producenta wynika, że 1 płaska bateria zapewnia 70 godzin nieprzerwanego świecenia lub 120 godzin w trybie migania.

Produkt znajdziecie w sklepie: Amazon.co.jp.

TOP 2: Pełnowymiarowy namiot na kółkach

Przepadacie za rowerowymi wypadami po bezdrożach? Kamp-Rite to odpowiedź na potrzeby wszystkich miłośników jednośladów, którzy ponad wszystko cenią sobie mobilność. Ten duży namiot rowerowy na kółkach możecie zabrać zawsze ze sobą.

Kamp-Rite jest w 100% odporny na deszcz; do jego produkcji wykorzystano tkaninę typu Rip-Stop.

Produkt znajdziecie w sklepie: Amazon.com.

TOP 3: Piętrowy stojak na kilka rowerów

Nie macie zbyt wiele miejsca w swoim garażu na rowery? To nie problem. Topeak Dual Touch to piętrowy stojak, na którym zawiesicie 2, 3, a nawet 4 jednoślady. Regulowana wysokość sztycy do 320 centymetrów i gumowa podstawa po prostu robią wrażenie.

Produkt znajdziecie w sklepie: Pro-Bike.

TOP 4: Drewniany stojak rowerowy-półka na książki

Kto powiedział, że półka na książki nie może być jednocześnie stojakiem rowerowym? W amerykańskim sklepie z akcesoriami Mission trafiliśmy na Bike Shelf’a i nawet jeśli nie macie w portfelu 300 dolarów na zakupy, tę drewnianą półkę pewnie bez większych trudności możecie wykonać we własnym zakresie.

Produkt znajdziecie w sklepie: Mission.

TOP 5: Mobilna, rowerowa doniczka na kwiat

Geometric Bike Planter to akcesorium, które na pewno spodoba się żeńskiej części naszych Czytelników. Doniczkę możecie zamontować na przednim widelcu lub kierownicy i mimo że nie ma w niej zbyt wiele miejsca, to zerwany z przydomowego ogrodu tulipan lub mały słonecznik na pewno wytrzymają w nim cały dzień.

Produkt dostępny w sklepie: Etsy.com

Materiał przy współpracy z zespołem wrocławskiego sklepu Pro-Bike.

Opublikowano 18 czerwca 2015 przez admin