ULTRA WAY WB 1.26

Dodano 19 lipca 2019 przez plik GPX
ULTRA WAY WB 1.26
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

153198
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 3.0
 • Dystans: 27,6 km
 • Czas trwania: 434 318 h 56 min
 • Średnia prędkość: 0 km/h
 • Przewyższenie: 68,6 m
 • Suma podejść: 264,2 m
 • Suma zejść: 270,6 m
 • Data: 28 lipca 2019
 • Lokalizacja: Koleczkowo
866533
58384356_882565715425379_1361301403569487872_n14
W związku z prośbami i zapytaniami z Waszej strony ULTRA WAY przy współpracy z Bojano Biega i Gminą Szemud rozpoczyna cykl wycieczek nie tylko biegowych. Wydarzenie będzie organizowane cyklicznie w różnych miejscach i na różnych dystansach. Dlaczego nie tylko biegowe? Po pierwsze nasza koleżanka Sylwia, znana z tego, że w Nordic Walking (NW) jest jedną z najlepszych na świecie (do niej należy rekord świata w ilości pokonanych km w czasie 24 godzin) zapowiedziała swoją obecność. Po drugie mamy też wstępną zapowiedź grupy rowerowej, która oczywiście w nieco wydłużonej formie zamierza z nami spędzać czas.

Więcej szczegółów. Pierwsze spotkanie zaplanowałem na 28 lipca i rozumiem, że to sezon urlopowy i nie każdy może. Jednak zapraszam wszystkich przyjaciół, znajomych, sympatyków i zupełnie nowe osoby.

Spotkanie zaczynamy o godzinie 7:30 w Koleczkowie na ul. Sportowej koło stadionu sportowego. Osoby pragnące biec krócej i wolniej mogą przyjechać później. Zaplanowane są trzy dystanse i trzy starty ze względu na długość trasy i zaawansowanie tempa uczestnika. O godzinie 7:30 startują osoby biegnące dłuższy dystans oraz NW (15km). Jest to trasa o długości 26 km z niewielkimi wzniesieniami i w znacznej większości po drogach szutrowych.
Krótsza trasa to około 15 km i przeznaczona jest dla osób wolniejszych, czy biegających mniejsze dystanse, tak abyśmy mogli spotkać się razem na koniec i zamienić kilka słów. Start krótszej trasy przewidziany jest na godzinę 8:00 i jest mniej wymagający. Teren również z niewielką ilością przewyższeń i w znacznej większości z drogami szutrowymi.
O godzinie 8:00 przewidziany jest również start dystansu 10 km dla osób, które nie czują się na siłach lub nie chcą biec więcej.

Oczywiście rowerzyści i inni uczestnicy mogą samodzielnie dostosować dystans do swoich możliwości i preferencji treningowych.
Trasy będą oznaczone w stopniu minimalnym, a wcześniej będą udostępnione ślady tras w formacie GPX.
Po wycieczce zapraszam na kiełbasę, ciacho, ciepłe i zimne napoje oraz uwaga... medale pamiątkowe. Opłata za uczestnictwo płatna w dniu biegu to jedyne 5 zł lub co łaska ;-)

Proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w tym wydarzeniu i pamiętajcie, że to bieg koleżeński i biegniecie na własną odpowiedzialność :-)


Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia
Dariusz Rewers
ULTRA RUNNER – TRENER PERSONALNY
www.fb.com/myultraway/
www.instagram.com/ultra_way/

https://www.traseo.pl/trasa/ultra-way-wb-1-10-1
https://www.traseo.pl/trasa/ultra-way-wb-1-15-1
https://www.traseo.pl/trasa/ultra-way-wb-1-26-1

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Kaszuby Środkowe
Kaszuby Środkowe - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub obejmuje obszar Pojezierza Kaszubskiego wraz z Kaszubskim, Wdzydzkim i fragmentem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz część Borów Tucholskich. Zasięg mapy wyznaczają: Bieszkowice na północy, Zblewo na południu, Dziemiany na...

Mapa Trójmiejski Park Krajobrazowy
Trójmiejski Park Krajobrazowy - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Trójmiasta obejmuje swoim zasięgiem obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego od Wejherowa przez Redę, Rumię, Gdynię, Sopot aż do Gdańska. Na mapie ujęto wszystkie informacje przydatne turyście. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych,...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0