Szybka Sarna 10 km+

Dodano 3 czerwca 2021 przez plik GPX
Szybka Sarna 10 km+
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

213580
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 10,4 km
 • Przewyższenie: 101,02 m
 • Suma podejść: 352,5 m
 • Suma zejść: 346,62 m
 • Data: 15 stycznia 2022
 • Lokalizacja: Wejherowo
1204297
images -20210201-69
SZYBKA SARNA 10 km+

To najkrótszy dystans Zimowego Festiwalu Biegowego ULTRA WAY. W sam raz, by zasmakować biegania w terenie, zmierzyć się z niekoniecznie przyjaznymi warunkami pogodowymi, z dala od bieżni automatycznej w zaciszu klubu fitness.
Wystartujecie o godzinie 13:00, 15-go stycznia 2022 r z terenu Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Wejherowie (ul. Przyjaźni). Leśnie ścieżki poprowadzą Was do dolinki Potoku Pętkowickiego, przetniecie ul. Strzelecką, miniecie po lewej urokliwy staw i zaczniecie podbiegi. Za jakiś czas po prawej ujrzycie pole golfowe. Może znajdziecie pod nogami jakąś zagubioną piłeczkę golfową? W okolicy rezerwatu Lewice osiągniecie najwyższy punkt trasy – 144,8 m n.p.m. Stamtąd powoli będziecie się szykować do powrotu w stronę Wejherowa. Przebiegniecie przez wzgórze Syjon i wąskim zbiegiem dotrzecie ponownie do Potoku Pętkowickiego. W drodze powrotnej również trzeba będzie pokonać ul. Strzelecką, skręcając za nią w prawo do lasu. Jeszcze kilka zakrętów, zbieg w stronę zabudowy miejskiej i dotrzecie do mety. Za Wami będzie ponad 10 km biegu, czyli... ćwierćmaraton. Brzmi dumnie! Nie ma wątpliwości, że po pokonaniu tego dystansu polubicie biegi terenowe i spotkamy się na bardziej wymagających trasach!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.