Słoneczne popołudnie_21 km_2022

Dodano 18 sierpnia 2021 przez plik GPX
Słoneczne popołudnie_21 km_2022
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

225148
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 21,8 km
 • Przewyższenie: 142,18 m
 • Suma podejść: 1 235,49 m
 • Suma zejść: 1 235,49 m
 • Lokalizacja: Rumia
1298790
7-min
Zasmakowałaś/zasmakowałeś już biegania w terenie? Nie zadowala Cię już dystans 10 km? Zmierz się z naszym półmaratonem SŁONECZNE POPOŁUDNIE! To bieg, który ma NAJWYŻSZY współczynnik przewyższeń wśród naszej festiwalowej piątki. Jak to możliwe? To proste - trasa wiedzie po najbardziej zróżnicowanym pod względem rzeźby terenie. Ostre podbiegi, strome zbiegi i nieliczne, w miarę płaskie odcinki, w połączeniu z pięknymi widokami, dadzą Ci wielką satysfakcję z pokonania tego dystansu.
Start z terenu Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi przewidziany jest na godzinę 13:00. Z wyjątkiem krótkiego początkowego odcinka i dobiegu do mety całość trasy to leśne drogi i ścieżki w okolicach doliny Zagórskiej Strugi. Na 13,8 kilometrze zaplanowaliśmy punkt żywieniowy (okolica Starej Piły). Jeżeli tak jak ostatnio, we znaki da się upał, to przypominamy, że trasa biegu dwukrotnie przecina Zagórzankę - darmowa ochłoda zapewniona :)
Spotkajmy się w maju!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.