Rześki ranek_50 km_2022

Dodano 18 sierpnia 2021 przez plik GPX
Rześki ranek_50 km_2022
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

225147
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 50,6 km
 • Przewyższenie: 150,31 m
 • Suma podejść: 2 227,05 m
 • Suma zejść: 2 227,05 m
 • Data: 28 maja 2022
 • Lokalizacja: Rumia
1286509
IMG_20210909_103822087
1298798
3-min
REŚKI RANEK 50 KM+ START 27.05.2022 godz. 7:00

RZEŚKI RANEK to średni dystans Festiwalu Biegowego ULTRA WAY. Choć dwukrotnie krótszy od W BLASKU KSIĘŻYCA i ponad trzykrotnie krótszy od PORANKU NA PLAŻY, to jednak stanowi esencję terenowych trudności, które czekają na ultrasów. Skupia w sobie najbardziej górzyste odcinki dłuższych biegów. Na tej trasie nie zaznacie zbyt wiele odpoczynku na płaskich odcinkach. Bieg odbywa się niemal w całości w bujnych lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z nielicznymi odcinkami po asfalcie. Reszta to gruntowe drogi, zarastające ścieżki a nawet bezdroża, a wszystko oczywiście należycie oznakowane.
Wystartujecie o godzinie 7:00 ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, 28-go maja 2022r. Po krótkim, miejskim odcinku, zanurzycie się w zielonym gąszczu i skierujecie się w stronę Łężyc. Dalej będziecie posuwać się w górę doliny Zagórskiej Strugi. Po przekroczeniu potoku, zapewniającego chętnym darmowe chłodzenie, zawrócicie w stronę Rumi, ale parę kilometrów dalej odbijecie w lewo w stronę Zbychowa, gdzie na 19-tym kilometrze będzie na was czekał pierwszy punkt żywieniowy.
Teraz kolejnymi krętymi drogami i ścieżkami skierujecie się na północ, pokluczycie po lesie w okolicach Gniewowa i Redy, a na początku 38-go kilometra napotkacie 2-gi punkt żywieniowy w Redzie-Marianowie.
Choć najwyżej położone odcinki trasy będą już za wami, to jednak szykujcie się na kolejną huśtawkę góra-dół, góra-dół. I tak aż do mety, którą osiągniecie nie tylko zmęczeni, ale i nasyceni pięknymi widokami.

*Trasa może ulec delikatnym korektom ze względu na wytyczne Lasów Państwowych

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

Mapa Pomorskie. Zamki i pałace
Pomorskie. Zamki i pałace - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa województwa pomorskiego na której zaznaczono za pomocą ilustracji zamki, dwory i pałace w województwie pomorskim. Mapa zawiera aktualną sieć dróg. Łącznie uwzględniono 121 miejsc wartych odwiedzenia.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.