Pół Dzika 21 km+

Dodano 3 czerwca 2021 przez plik GPX
Pół Dzika 21 km+
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

213582
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 21,9 km
 • Przewyższenie: 164,8 m
 • Suma podejść: 921,36 m
 • Suma zejść: 902,97 m
 • Data: 15 stycznia 2022
 • Lokalizacja: Wejherowo
1204298
images -20210201-39
PÓŁ DZIKA 21 KM

Terenowy półmaraton to kolejna festiwalowa propozycja zimowej aktywności na świeżym powietrzu. Rozpoczęcie zostało wyznaczone na godzinę 12:00, 15-go stycznia 2021 r. To okazja dla bardziej wytrwałych do zmierzenia się z zimowymi warunkami natury, w tym z szybko zapadającym zmrokiem, ale jednocześnie do poznania pięknych wejherowskich lasów.
Start zlokalizowany będzie w Parku Miejskim im. Majkowskiego w Wejherowie. Początek trasy będzie łaskawie płaski, ale już po kilkuset metrach zacznie się to, co lubicie najbardziej: górki :) Trasa poprowadzi was kolejnymi morenowymi grzbietami i dolinkami, aż do doliny potoku Cedron, w okolicy polany Młynki. Zacznie się łagodny podbieg do Jeziora Wyspowo, które osiągniecie po ponad 8-miu kilometrach od startu. Tam czekać Was będzie płaski odcinek wzdłuż zachodniego brzegu akwenu. Być może tafla jeziora będzie zamarznięta, ale nie polecamy skracania trasy w ten sposób :) Mniej więcej w połowie półmaratonu zaliczycie najwyższy punkt szlaku – 196 m n.p.m. Następnie dotrzecie do pięknego o każdej porze roku Jeziora Borowo, gdzie trochę Was podkarmimy, a jeśli będzie śnieg, to może i bałwana razem ulepimy...
Po odnowieniu sił witalnych wyruszycie z powrotem do Wejherowa, ale inną drogą. Przed Wami jeszcze sporo zbiegów i podbiegów, ostrych zakrętów i zmian podłoża. Niedaleko mety przebiegniecie przez wzgórza Syjon, Wolności i Kalwaria, by po kilku kolejnych zakrętach i zbiegu w kierunku miasta osiągnąć metę, zlokalizowaną na terenie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 2 w Wejherowie (ul. Przyjaźni). Na pewno nie pożałujecie, jeśli zdecydujecie się na start na tym dystansie. Zapraszamy!

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku
Kaszubskie Wybrzeże Bałtyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Kaszub obejmuje obszar od Łeby po Hel, zaznaczone tu zostały szlaki turystyczne, ścieżki dydaktyczne oraz lokalizacje atrakcji turystycznych, fortyfikacji nadmorskich i latarni morskich.

Mapa Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN
Kaszuby dla rowerzystów i piechurów cz. PŁN - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Kaszub dla rowerzystów i piechurów część północna. Zasięg mapy ograniczony jest miejscowościami: Lipusz i Sulęczyno na zachodzie, Lębork i Nowy Dwór Wejherowski na północy, Żukowo i Przywidz na wschodzie oraz Gołuń i Wdzydze Kiszewskie na...

Mapa Województwo Pomorskie
Województwo Pomorskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa całego  województwa pomorskiego  z aktualnym przebiegiem dróg. Opisano ich numerację i kilometraż, zaznaczono również stacje paliw. Miejsca ciekawe, warte odwiedzenia podkreślono kolorem żółtym. Mapa posiada opisaną siatkę geograficzną WGS 84...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.