P-C-ZGR-008, czerwony, SZCZECIN KIJEWKO węzeł szlaków - GLINNA PKS

Dodano 12 stycznia 2020 przez plik GPX
P-C-ZGR-008, czerwony, SZCZECIN KIJEWKO węzeł szlaków - GLINNA PKS
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

164285
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

929474
plan_arboretum
929475
Pomnik Carla Gene
932807
szlakpieszyczerownypodstawowy
NUMER SZLAKU W SERWISIE www.WedrujzNami.pl: P-C-ZGR-008
NUMER SZLAKU WG PTTK: PTTK ZP-1060-c
PRZEBIEG SZLAKU: Szczecin Kijewko - Zbójny Trakt - Kołówko - Droga Kołowska - Bieszczadzka Droga - Słoneczna Droga - - Ogród Dendrologiczny - Gliniec cmentarz - Glinna PKS
NAZWA SZLAKU: Szlak imienia Stanisława Pawelskiego
POWIAT: Gryfiński
GMINA: Stare Czarnowo
NAWIERZCHNIE: bruk, asfalt, drogi utwardzone, drogi leśne
KOLOR: czerwony

Szczegółowy opis - https://wedrujznami.pl/P-C-ZGR-008

Wszystkie szlaki jakie zmierzyliśmy lub wykonaliśmy znajdziesz w serwisie www.WedrujzNami.pl . Jeśli znasz szlak, a nie ma go w naszym rejestrze, prosimy o przesłanie pliku .gpx oraz kilku słów o szlaku, zdjęć, abyśmy stworzyli jego wizytówkę. A jak masz czas, zapraszamy do stworzenia opisu szlaku, według naszego systemu. Szlaki są dla wszystkich i musimy je promować wspólnie.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.