ŁĄKI STUDZIENIECKIE - MTB, 27.03.2022

Dodano 21 marca 2022 przez plik GPX
ŁĄKI STUDZIENIECKIE - MTB, 27.03.2022
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

241795
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower górski
 • Stopień trudności: Średni
 • Gwiazdki: 3.3
 • Dystans: 71,8 km
 • Przewyższenie: 36,8 m
 • Suma podejść: 417,2 m
 • Suma zejść: 401,2 m
 • Data: 27 marca 2022
 • Lokalizacja: Puszcza Bydgoska
1366322
Start - Meta
Bar Leśny Kogut - Nadleśnictwo Bielicie
1366323
Bufet 1
Parking Leśny - Trzcianka
1366327
Łąki Studzienieckie
Około 500 lat temu w obecnym miejscu Łąk Studzienickich znajdowało o się ogromne jezioro. Same Łąki Studzienieckie, powstały po osuszeniu jeziora przez osadników holenderskich, sprowadzonych tutaj przez króla Zygmunta Augusta. Znajdowało się tam miejsce wydobywania torfu. Jak głoszą ustne przekazy, kiedyś znaleziono tam szczątki tura. A może to był mamut ? Z tego najstarszego lasu tak naprawdę zostało już niewiele, był nękany pożarami. Łąki Studzienieckie dzisiaj to bardzo urokliwe krajobrazowo miejsce i przede wszystkim to prawdziwa oaza ptactwa.
1366328
Bufet 2
Npwa Wieś Wielka - GOK i OSP
1366329
Łąki Studzieniecke
Dystans ok.70km, trasa trudna, częściowa przebiega przez trasę Maratonu Metropolia MTB.
Od Nowej Wsi Wielkiej (posiłek, ognisko ) trasa MTB pokrywa z trasą turystyczną. Startujmy 9,35 - bar leśny Kogut, Leśnictwo -Bielice, jedziemy w grupach 15-20 osobowych.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Nadleśnictwo Żołędowo
Nadleśnictwo Żołędowo - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa ukazująca najciekawsze zakątki terenów bezpośrednio stykających się z Bydgoszczą. Swoim zasięgiem obejmuje obszar od Świekatowa na północy do bydgoskiego lotniska im. F. Chopina na południu, Równoleżnikowo rozciąga się zaś od wschodnich rogatek...

Mapa Kujawy - mapa atrakcji turystycznych
Kujawy - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Krajoznawcza mapa Kujaw z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi w postaci grafik. Mapa Kujawy to doskonała propozycja szczególnie dla turystów, którzy podróżują samochodem.

Mapa Ziemia Chelmińska - Kraina gotyku
Ziemia Chelmińska - Kraina gotyku - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie mapa krajoznawcza Ziemi Chełmińskiej. Na mapie zaznaczono w postaci ikon najważniejsze atrakcje turystyczne regionu. Mapa obejmuje swym zasięgiem Chełmno, Toruń, Chełmżę, Świecie, Grudziądz, Golub-Dobrzyń oraz Bydgoszcz. ...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.