Kreskówkowy Johnny

Dodano 16 czerwca 2022 przez aplikację Android
Kreskówkowy Johnny
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

255312
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 4.0
 • Dystans: 5,1 km
 • Czas trwania: 0 h 35 min
 • Średnia prędkość: 8,67 km/h
 • Przewyższenie: 22,7 m
 • Suma podejść: 148,83 m
 • Suma zejść: 148,22 m
 • Data: 16 czerwca 2022
 • Lokalizacja: Bydgoszcz
1444263
Park na "Kapach"
Jeden z licznych parków w granicach Bydgoszczy. Dobra opcja dla osób szukających ciszy.
1444264
Niemiecka architektura w Bydgoszczy
Urokliwe, ceglane domki stanowią relikt z czasów II Wojny Światowej. Zaprojektowane zostały przez jednego z niemieckich architektów, na potrzeby osiedlenia kadry kierowniczej pracującej w historycznej fabryce zbrojeniowej DAG Fabrik Bromberg.
1444265
Niemiecka architektura w Bydgoszczy_cz.2
1444266
Kościół Świętych Polskich Braci Męczenników
Kościół został zaprojektowany w architekturze nautologicznej - odwołującej się do żeglarstwa. Jeden z pierwszych Kościołów w Bydgoszczy, który został zbudowany po II Wojnie Światowej - co ciekawe, rękami mieszkańców i ochotników.
1444267
Modernizm wśród starej architektury
1444269
Kościół Świętych Polskich Braci Męczenników_cz.2
Trasa prowadzi śladem charakterystycznej, kreskówkowej postaci, która uwielbia swoje odbicie w podręcznym lusterku. Biegnąc tą trasą możesz być jak on - szybki (zwłaszcza na długich, prostych odcinkach), zwinny (pokonując miejscami ciasne wiraże) i przystojny (czując na sobie spojrzenia mijanych przechodniów). Trasa daje dużo satysfakcji zwłaszcza średniodystansowcom, którzy lubią popularne "piątki" :)

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Brda - cz. południowa
Brda - cz. południowa - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa Brda przedstawia szlak kajakowy rzeką Brdą, od Tucholi do Bydgoszczy. Na mapie zaznaczono kilometraż rzeki oraz obiekty istotne dla kajakarza takie jak miejsca niebezpieczne, przeszkody na trasie spływu, pola biwakowe. Mapa jest...

Mapa Nadleśnictwo Żołędowo
Nadleśnictwo Żołędowo - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa ukazująca najciekawsze zakątki terenów bezpośrednio stykających się z Bydgoszczą. Swoim zasięgiem obejmuje obszar od Świekatowa na północy do bydgoskiego lotniska im. F. Chopina na południu, Równoleżnikowo rozciąga się zaś od wschodnich rogatek...

Mapa Kujawy - mapa atrakcji turystycznych
Kujawy - mapa atrakcji turystycznych - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Krajoznawcza mapa Kujaw z zaznaczonymi najważniejszymi atrakcjami turystycznymi w postaci grafik. Mapa Kujawy to doskonała propozycja szczególnie dla turystów, którzy podróżują samochodem.

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.