Jeziora WPN

Dodano 4 maja 2013 przez Garmin
Jeziora WPN
  • Opis
  • Mapa
  • Punkty

Kod trasy

20134
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

107121
Wieża widokowa w Pożegowie
Punkt widokowy - drewniana 17 metrowej wysokości wieża, umożliwia obserwację panoramy WPN, Mosiny a przy dobrej pogodzie także charakterystycznych obiektów Poznania
107125
IMAG0232[1]
107133
Lody
W weekendy kolejki sięgają szlabanów przejazdu kolejowego. Połowa poznaniaków po prostu musi zjeść te lody w sobotę lub niedzielę ;)
Trasa dostępna dla każdego (może z wyjątkiem kolarzy na rowerach szosowych). Wyjazd z Poznania przez Świerczewo i Luboń. W okolicach miejscowości Wiry i dalej na dojeździe do WPN możliwe krótkie, piaszczyste odcinki trasy. Dalej długa prosta z górki wprost nad jezioro. Droga prowadzi przez malownicze okolice Wielkopolskiego Parku Narodowego i pozwala odwiedzić kilka jezior: Jarosławieckie, Małe, Rosnowskie, Chomęcickie i Kociołek. Można także odbić jeszcze nad j. Góreckie i Budzyńskie. Na koniec wisienka w postaci wieży widokowej w Pożegowie i tradycyjne uzupełnienie straconych kalorii - czyli deser lodowy przy stacji PKP w Puszczykowie ;) Trasę polecam szczególnie miłośnikom leśnych duktów.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.