IV Bieg Nad Tanwią 2018

Dodano 16 kwietnia 2018 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa

Kod trasy

120416
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Bieganie
 • Stopień trudności: Łatwy
 • Gwiazdki: 2.2
 • Dystans: 10,0 km
 • Czas trwania: 1 h 2 min
 • Średnia prędkość: 9,59 km/h
 • Przewyższenie: 45 m
 • Suma podejść: 156,58 m
 • Suma zejść: 170,24 m
 • Data: 29 kwietnia 2018
 • Lokalizacja: Susiec
"IV BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 2018

W dniu 29 kwietnia 2018 r. w ramach imprezy "Jarmark Susiecki" na placu Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu przy ul. Tomaszowskiej 100 w ramach corocznych zawodów sportowych pn. „Bieg Nad Tanwią” zostanie przeprowadzony:
- bieg na dystansie 10 km,
- marsz Nordic Walking na dystansie 10 km.
Zawody odbędą się ze wspólnego startu o godz. 12:00.
Ze względu na trwające prace wykończeniowe miejsce imprezy wraz z linią startu i mety przeniesiono ze stadionu sportowego na plac k. Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu, przy ul. Tomaszowskiej 100.
Trasa będzie wiodła z placu GOK w Suścu, następnie po skręcie w prawo w drogę prowadzącą koło ogrodzenia szkoły do lasu. Poza krótkim odcinkiem startu i dobiegu do mety: 30 m płytka chodnikowa, 50 m asfalt i 150 m szuter, cała trasa będzie wiodła drogami bitymi, miejscami piaszczystymi po terenie leśnym.
Zarówno bieg jak i marsz Nordic Walking zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla kobiet i trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn.
Zawodnicy biorący udział w marszu Nordic Walking wystartują tuż za biegaczami.
W biegu mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia, a w marszu Nordic Walking od 12 roku życia.
Zasady uczestnictwa, sposób zgłaszania, wielkość opłaty startowej, nagrody i pozostałe postanowienia regulaminu „Biegu nad Tanwią” obowiązują zarówno biegaczy jak i chodziarzy.
Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają okolicznościowy, metalowy, odlewany medal.
Zwycięzcom wszystkich kategorii (miejsca I-III, oraz w kategorii open) zostaną wręczone puchary, medale i dyplomy. Dekoracja nastąpi na scenie „Jarmarku Susieckiego”, w parku k. stacji PKP, przy ul. Kolejowej, o godz. 14:00.
Zapisy można dokonywać na stronie www.pomiaryczasu.pl, odznaczając czy zgłoszenie dotyczy biegu czy marszu, w terminie do 26 kwietnia 2018 r.
Zawodnicy niepełnoletni przy zapisie w Biurze Zawodów winni posiadać formularz podpisany własnoręcznie przez rodzica lub opiekuna.
Ilość zawodników ograniczona do 250 osób.
Szczegółowe informacje i pliki do pobrania na stronie: http://turystyka.susiec.pl/news2.php?readmore=275
Kontakt:
e-mail: it@susiec.pl
tel. 84 6654893 w. 24, 84 6654410 w 22, 531-475-652
W sprawach technicznych dotyczących procesu zapisów biuro@pomiaryczasu.pl.

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia
Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce. Sięga od Jarosławia po Korczowę na południu (cała autostrada A4) aż po Bełżec i Susiec na północy. Prezentuje niezwykle atrakcyjny turystycznie, choć wciąż mało popularny i...

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.