category-icon

IV Bieg Nad Tanwią 2018

9.9 km
1 h 2 min
616 m
Susiec
no photo

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2018-04-29
Susiec
category-icon
9.9 km
616 m
616 m
Łatwy
1 h 2 min
2.2/6
"IV BIEG NAD TANWIĄ" - Susiec 2018

W dniu 29 kwietnia 2018 r. w ramach imprezy "Jarmark Susiecki" na placu Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu przy ul. Tomaszowskiej 100 w ramach corocznych zawodów sportowych pn. „Bieg Nad Tanwią” zostanie przeprowadzony:
- bieg na dystansie 10 km,
- marsz Nordic Walking na dystansie 10 km.
Zawody odbędą się ze wspólnego startu o godz. 12:00.
Ze względu na trwające prace wykończeniowe miejsce imprezy wraz z linią startu i mety przeniesiono ze stadionu sportowego na plac k. Gminnego Ośrodka Kultury w Suścu, przy ul. Tomaszowskiej 100.
Trasa będzie wiodła z placu GOK w Suścu, następnie po skręcie w prawo w drogę prowadzącą koło ogrodzenia szkoły do lasu. Poza krótkim odcinkiem startu i dobiegu do mety: 30 m płytka chodnikowa, 50 m asfalt i 150 m szuter, cała trasa będzie wiodła drogami bitymi, miejscami piaszczystymi po terenie leśnym.
Zarówno bieg jak i marsz Nordic Walking zostaną przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych dla kobiet i trzech kategoriach wiekowych dla mężczyzn.
Zawodnicy biorący udział w marszu Nordic Walking wystartują tuż za biegaczami.
W biegu mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia, a w marszu Nordic Walking od 12 roku życia.
Zasady uczestnictwa, sposób zgłaszania, wielkość opłaty startowej, nagrody i pozostałe postanowienia regulaminu „Biegu nad Tanwią” obowiązują zarówno biegaczy jak i chodziarzy.
Wszyscy uczestnicy biegu i marszu otrzymają okolicznościowy, metalowy, odlewany medal.
Zwycięzcom wszystkich kategorii (miejsca I-III, oraz w kategorii open) zostaną wręczone puchary, medale i dyplomy. Dekoracja nastąpi na scenie „Jarmarku Susieckiego”, w parku k. stacji PKP, przy ul. Kolejowej, o godz. 14:00.
Zapisy można dokonywać na stronie www.pomiaryczasu.pl, odznaczając czy zgłoszenie dotyczy biegu czy marszu, w terminie do 26 kwietnia 2018 r.
Zawodnicy niepełnoletni przy zapisie w Biurze Zawodów winni posiadać formularz podpisany własnoręcznie przez rodzica lub opiekuna.
Ilość zawodników ograniczona do 250 osób.
Szczegółowe informacje i pliki do pobrania na stronie: http://turystyka.susiec.pl/news2.php?readmore=275
Kontakt:
e-mail: it@susiec.pl
tel. 84 6654893 w. 24, 84 6654410 w 22, 531-475-652
W sprawach technicznych dotyczących procesu zapisów biuro@pomiaryczasu.pl.

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Roztocze
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Roztocze

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej atrakcyjności turystycznej, m.in. Zamość, Józefów, Tomaszów Lubelski. Mapa Roztocza przedstawia szlaki, zabytki, informacje ważne dla turystów. Rok wydania 2023

Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia

Mapa przedstawia region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce. Sięga od Jarosławia po Korczowę na południu (cała autostrada A4) aż po Bełżec i Susiec na północy. Prezentuje niezwykle atrakcyjny turystycznie, choć wciąż mało popularny i niezbyt rozpoznawalny region, a w tym takie „miejscówki”, jak: Lubaczów, Oleszyce, Horyniec-Zdrój, Narol, Ruda Różaniecka i inne. Znajdziemy tu wiele pamiątek w postaci cerkwi (w większości w stanie ruin) i opuszczonych cmentarzy greckokatolickich. Odszukiwanie tych miejsc w terenie, olbrzymie kompleksy leśne i rzadka zabudowa wsi (co przekłada się na niewielki ruch samochodowy), stwarzają doskonale warunki do uprawienia turystyki rowerowej. Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Mapę offline można zakupić w aplikacji Traseo na urządzenia mobilne. Rok wydania 2021

Rowerem po Roztoczu
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Rowerem po Roztoczu

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo przyrodnicze. Mapa "Rowerem po Roztoczu" powstała przy współpracy gmin z tego obszaru: Zwierzyniec, Krasnobród, Józefów, Susiec, Tomaszów Lubelski, Narol, Horyniec Zdrój, Bełżec, Lubycza Królewska i Cieszanów. 

Zapraszamy na rowerową podróż przez ten niezwykły zakątek, do zwiedzania atrakcji i odkrywania tajemnic Roztocza!