Góra Kamieńsk

Dodano 1 stycznia 2013 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

16346
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Dwie trasy zjazdowe dla narciarzy o stopniu średnio-trudnym, a w sezonie letnim dostępny tor saneczkowy oraz trasa do jazdy rowerem górskim. Doskonała lokalizacja do popołudniowego wypadu w dni powszednie oraz doskonałe miejsce do spędzenia weekendu na nartach bez wyjeżdżania w dalszą trasę.
brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
boulinek11
2 stycznia 2013 boulinek11 napisał:
Ktos wykorzystal chalde po elektrowni
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.