FESTIWAL TURYSTYKI ROWEROWEJ - „ROZTOCZE BEZ GRANIC” Rajd rowerowy trasami Geoparku Roztocze

Dodano 9 maja 2022 przez plik GPX
 • Opis
 • Mapa
 • Punkty

Kod trasy

247936
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

 • Rodzaj aktywności: Rower turystyczny
 • Stopień trudności: Trudny
 • Gwiazdki: 2.7
 • Dystans: 95,1 km
 • Przewyższenie: 163,6 m
 • Suma podejść: 590,3 m
 • Suma zejść: 590,1 m
 • Data: 17 czerwca 2022
 • Lokalizacja: Lubaczów
1405299
Start/Meta
1405326
Rezerwat Przyrody Jedlina
1405327
cerkwi pw. św. Paraskewy w Nowym Bruśnie
1405328
kościoła pw. św. Józefa Robotnika w Werchracie
dawna cerkiew
1405329
Muzeum Skamieniałych Drzew
1405330
Długi Goraj
1405331
źródło Tanwi
1405332
cerkwi pw. Narodzenia NMP
Start Lubaczów Rezerwat przyrody Jedlina Nowe Brusno (cerkiew św. Paraskewy) Werchrata (dawna cerkiew greckokatolicka pw. św. Jerzego, obecnie kościół św. Józefa Robotnika) Muzeum Skamieniałych drzew w Siedliskach Długi Goraj Wola Wielka Źródła Tanwi Łówcza Gorajec (cerkiew pw. NMP) Nowe Sioło Dachnów Lubaczów Meta.
Na trasie do zobaczenia: rezerwat przyrody, liczne cerkwie, muzeum skamieniałych drzew, bunkier, jeden z najwyższych szczytów Roztocza.
Trasa niezwykle wymagająca. Przebiega przez samo serce roztocza w pobliżu trzech najwyższych szczytów roztocza. Nie zabraknie trudnych podjazdów i przyjemnych zjazdów. Trasa preferowana dla zaprawionych cyklistów.
W większości drogi asfaltowe ale pojawią się również gruntowe i piaskowe.
Więcej informacji na stronie: http://roztoczebezgranic.pl/

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia
Roztocze Wschodnie, Ziemia Lubaczowska, okolice Jarosławia - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa przedstawia region geograficzny w południowo-wschodniej Polsce. Sięga od Jarosławia po Korczowę na południu (cała autostrada A4) aż po Bełżec i Susiec na północy. Prezentuje niezwykle atrakcyjny turystycznie, choć wciąż mało popularny i...

Mapa Roztocze
Roztocze - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna Roztocza prezentuje uroki wschodniego zakątka Polski. Roztocze jest terenem wyżynnym, o silnym zalesieniu, poprzecinanym malowniczymi rzekami. Na obszarze tym położony jest Roztoczański Park Krajobrazowy oraz wiele miast o wysokiej...

Mapa Rowerem po Roztoczu
Rowerem po Roztoczu - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

"Rowerem po Roztoczu" to mapa jednego z najbardziej zielonych obszarów Polski - Roztocze, bo o nim mowa, to kraina geograficzna łącząca Wyżynę Lubelską z Podolem. To właśnie tutaj utworzono Roztoczański Park Narodowy, aby chronić cenne dziedzictwo...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Moja mapa 0

Dbamy o Twoją prywatność

W celu zapewnienia naszym użytkownikom usług na możliwie najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika nasze aplikacje korzystają z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych.

Kliknięcie w przycisk "Akceptuję", oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych zgodnie z powyższym opisem. Dokładne zasady zostały opisane w naszej Polityce Prywatności.