Bedrichov - Pastviny

Dodano 8 stycznia 2014 przez rysowanie
  • Opis
  • Mapa

Kod trasy

33892
Pobierz trasę w aplikacji
Wpisz kod w wyszukiwarce

Informacje

Bedrichov to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, chcących spędzić nieco czasu na nartach, nie mając zbyt wielkiego doświadczenia w szusowaniu. Kilka dostępnych, niezbyt długich wyciągów, doskonale nadaje się do nauki podstaw i szlifowania umiejętności. Trasy są bardzo szerokie i niezbyt strome, dzięki czemu zwiększa się także bezpieczeństwo. Do dyspozycji narciarzy jest osiem wyciągów o łącznej przepustowości 5520 os./godz.

W pobliżu znajduje się sporo kilometrów przygotowanych tras biegowych, a sam ośrodek znany jest również z wyścigu na nartach biegowych "Jizerksá padesátka".

Na tej trasie przyda Ci się mapa dostępna w naszej aplikacji

Mapa Góry Izerskie
Góry Izerskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa obejmuje czeską część Góry Izerskich, malowniczego pasma Sudetów rozciągającego się na styku granic Polski, Czech i Niemiec. Region znany jest jako ważny ośrodek sportów zimowych - w tym narciarstwa biegowego. Na Polanie Jakuszyckiej odbywa się...

Mapa Górne Łużyce
Górne Łużyce - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Aktualizowana w terenie turystyczna mapa Górnych Łużyc obejmująca styk granic Polski, Czech i Niemiec - będący częścią historycznych Górnych Łużyc. Mapa zawiera aktualne przebiegi szlaków rowerowych oraz pieszych.

Mapa Góry Izerskie
Góry Izerskie - mapa turystyczna w aplikacji Traseo

Mapa turystyczna "Góry Izerskie" przedstawia duży obszar polskiej i czeskiej części tych gór. Granicę mapy na zachodzie wyznacza czeski Liberec, na północy Gryfów Śląski, a na wschodzie fragment Parku Krajobrazowego Doliny Bobru. Na mapie znajdują...

brak wystarczającej ilości ocen

Skomentuj

Zaloguj się, aby komentować i oceniać trasy
Rowerem po Roztoczu
Moja mapa 0