Mapy turystyczne w aplikacji

Pokaż się w Traseo i zaprojektuj własną mapę!

Mapa w Traseo to idealny sposób na to, aby wypromować swój region lub obiekt wśród turystów - nasza oferta skierowana jest do samorządów, hoteli, ośrodków rekreacyjnych - wszystkich tych, którzy działają w szeroko pojętej branży turystycznej. 

Wtraseo2.pngystarczy, że masz w swojej okolicy trasy i atrakcje, które mogłyby zainteresować naszych użytkowników. Mapowa paczka zawierać będzie informacje, które pomogą w zwiedzaniu okolicy. 

 

Zainteresowany? Napisz do nas na kontakt@traseo.pl - we wszystkim pomożemy i wyjaśnimy :)

Przykład?

Jakiś czas temu wprowadziliśmy do naszej aplikacji Traseo. Szlaki, trasy, mapy darmową mapę okolic Mszany Dolnej. Jest to efekt współpracy, jaką nawiązaliśmy z gminą. 

Mszana Dolna to mapa okolic miasteczka wraz z naniesionymi trasami gpx, zawierającymi: opisy, zdjęcia i wykresy wysokościowe. W nowoczesny i funkcjonalny sposób pokazuje turystom największe atrakcje regionu.

Projekt powstał w ramach pakietu Treespot w Traseo, który pozwala na umieszczenie mapy dowolnego regionu w aplikacji Traseo, dodanie tras i waypointów, a następnie zaoferowanie mapy w wersji elektronicznej użytkownikom urządzeń mobilnych. Mapa działa offline.

Mapa została również zaimplementowana na stronę www - http://www.mszana.pl/turystyka/trasy-turystyczne-okolic.html

traseo.png

Opublikowano 8 czerwca 2018 przez traseo
All Comments (0)
No Comments