Mapy turystyczne w aplikacji

Wakacje w Hiszpanii nie muszą być drogie

Hiszpania to marzenie wielu z nas. Ci, którzy odwiedzili ten niezwykły kraj, chcą tam wracać. Tym, którzy jeszcze nie mieli tego szczęścia, marzą się wakacje w rytmie flamenco. Bez względu na to, który hiszpańskie region wybierzemy, musimy jak najlepiej przygotować się do podróży. Szczególnie ważne jest zadbanie o odpowiednią ilość pieniędzy, bo podróże, choć kształcą, nie zawsze są tanie. Wszystko jednak zależy od nas samych. Jeśli znajdziemy tanie źródło waluty, wyjazd może okazać się całkiem przystępny.

Przez cały rok marzymy o urlopie. Nieustannie myślimy o planowanym wyjeździe, który powoli, ale systematycznie się zbliża. Zaczynamy przygotowania – kupujemy odpowiednie stroje, przeglądamy  strony internetowe z poradami, zaopatrujemy się w przewodniki po niezwykłych miejscach, które chcemy zobaczyć na własne oczy. Rzadko jednak skupiamy się na bardzo ważnym elemencie podróży, który często zostawiamy na ostatnią chwilę.

wakacje-w-hiszpanii-nie-musza-byc-drogie.jpg

Tym bardzo ważnym aspektem podróży, który niestety często traktujemy po macoszemu, są pieniądze. Mając na głowie mnóstwo rzeczy przed urlopem, zazwyczaj dopiero w ostatnich dniach zaczynamy szukać najlepszego źródła waluty. Z tego powodu zwracamy się ku stacjonarnym kantorom i bankom, które reklamują łatwy dostęp do waluty. A istnieje przecież jeszcze bardziej dostępne miejsce, które może zapewnić nam dostęp do zagranicznych pieniędzy. Tym miejsce jest Internet.

Od prawie dekady coraz większą popularność zdobywają kantory internetowe. To nowoczesna i bardzo przyjazna usługa, która gwarantuje dostęp do walut 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, czyli praktycznie cały czas możemy zlecać transakcje. Serwisy takie jak Internetowykantor.pl, jeden z najstarszych i największych tego typu usługodawców na rynku, zapewniają szybki, wygodny i pozbawiony niepotrzebnych formalności dostęp do walut.
W Internetowykantor.pl możemy wymienić złotówki na 20 walut, a po wymianie odesłać ja przelewem zagranicznym na wybrane konto, własne lub osoby trzeciej. To idealne rozwiązanie dla osób, które planują wakacje w Hiszpanii.

Jak to działa? Wyobraźmy sobie, że jedziemy do Madrytu czy Sewilli. Pakujemy ciuchy, planujemy trasę, bilety już kupione, ale… nie mamy jeszcze euro! Skąd je zdobyć? Każdy z nas ma dostęp do Internetu, wystarczy zatem wejść na stronę Internetowykantor.pl, zarejestrować się, zakładając Profil użytkownika. Następnie musimy zrobić przelew z naszego konta złotówkowego i gotowe! Możemy już rozpocząć proces wymiany. Serwis zasugeruje nam aktualnie najlepszy kurs – taka wymiana w tej chwili będzie dla nas najbardziej korzystna. Możemy też ustalić, po jakim kursie interesuje nas zakup waluty, jednak ta opcja może od nas wymagać cierpliwości.

Po wymianie pieniądze możemy wysłać bezpośrednio do Hiszpanii, np. by zapłacić za hotel.
W ten sposób oszczędzamy i pieniądze, i czas.

Opublikowano 9 sierpnia 2018 przez traseo